Avto /avto/iz-druge-roke
8437 ogledov

Kaj sploh storiti, če se vam pokvari tovarniški radio v avtu?

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 07:21 25.februar 2024.

    najbolj smesno je, da folk placa vrhunske zvocnike v avtu, pol pa poslusa mp3. :). do danes je cd najbolj kvaliteten poceni nosilec zvoka.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:49 25.februar 2024.

      Če imaš bluetooth,si aktiviraš Tidal aplikacijo,kvaliteta odlična,vse original in še boljše,zvok razstura v avtu,doma oz,kjerkoli,pa naložiš si glasbe neomejeno,nič več iskanja dobrih plat po svetu,ki jih je čedalje težje kupit.

  • Avatar karjola
    karjola 07:57 25.februar 2024.

    V mazdi se je pokvaril radio in seveda nov je bil krepko čez 600 evričev. popravilo ni bilo možno. sin je nato izbrskal na netu eno angleško podjetje eonon ki izdeluje aftermarket radije. boljši kot original, maska je bila enakega ...prikaži več odtenka. cena? 230 evrov s poštnino vred.

  • Nevica 07:54 25.februar 2024.

    Zanimivo je, da so pametnjakoviči ugotovili, da telefon je moteč, radio pa ni. Telefoniranje za kratek čas človeka moti bolj, radio sicer manj, ampak celo vožnjo....

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:55 25.februar 2024.

      No če ne vidiš razlike,daj si kasetofon v roke in na ušesa če ti ne potegne.Glasbo si izbereš in greš.

    • Toma 09:26 25.februar 2024.

      Radijske oddaje so moteče zaradi reklam, ki jih predvajajo na ves glas. Prisegam na ključek z mojo avdioteko v takratni vrednosti več kot novega stojadina. Ne, ni bilo interneta!

  • atamama 12:49 25.februar 2024.

    Ko se je pokvaril radio po 3 letih sem poskusil na servisu.....pa me skoraj kap. Pa sem na aliexpresu poiskal alternativo za moj tip avta, dobil zraven še GPS senzor, vse klapa že 2 leto. Cena? Z vgradnjo pri avtoelektričarnu 115 E.

  • vzev 08:34 25.februar 2024.

    Za BMW-ja ni možno menjati radio? Kako pa to? Samo na ja youtubu si malce poglejte posnetke, kako stare sisteme menjujejo za androida. Nič kompliciranega.

  • Nevica 07:59 25.februar 2024.

    Aja, pa še to! Enakomeren zvok radia na utrujenega voznika deluje dodatno uspavalno. Pravzaprav je kot uspavanka za dojenčke, agresivna glasba (rock, metal itd..) pa dviga stopnjo agresivnosti vožnje.

    • vzev 08:36 25.februar 2024.

      Mislim, da imaš samo ti takšne težave z radiom. Drugi pa večinoma ne.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:52 25.februar 2024.

      Nevica,če tebi kaj ne potegne potem je to nemogoče a ne.Brez glasbe bi kot šofer ki sem bil nekaj let se mi zmešalo in glasba deluje kot adrenalin,zato pa izbereš glasbo ki te navdušuje,duhovne pa ti res ni treba med vožnjo poslušat

  • Nevica 07:52 25.februar 2024.

    Radia v avtu ne poslušam, ker je to nevarno. Zmanjšuje zbranost in človek ne sliši pravočasno niti sirene reševalnih vozil. Avtomobilska industrija je skrajno pokvarjena, ker človeka prisiljuje v nakup opreme, ki je ne želi s paketno ponudbo. Človek bi ...prikaži več del opreme, ki pa je koristna rad kupil, pa je predraga, ker nanjo nalepijo še sto drugih reči, ki jih pa res ne potrebuješ....Enako velja za popravila, zaradi konektorja, ki ga nihče noče popraviti moraš kupiti cel modul, ki je 100x dražji.

    • vzev 08:35 25.februar 2024.

      Radio pa nevaren. Eni pa res niste za avto, če vas takšna stvar moti.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:54 25.februar 2024.

      Nevica,upam da ne voziš avta,ker mislim da ne razumeš oz. ne znaš vozit,verjetno kdo potrobi pa te vrže iz tira .če te vse tako moti.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:51 25.februar 2024.

      Ti tehnika za vsazga butla

    • Toma 11:13 25.februar 2024.

      Kaj pa gluhi in naglušni? Vse preberejo samo z očmi. Ne slišijo ne sirene ne trobljenja. Obvladajo pa vožnjo bolj od normalnih!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.