Magazin /magazin/vip
17161 ogledov

Stanje Carmen Osovnikar tako resno, da jemlje kar tri vrste tablet

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:15 21.november 2023.

    Če prenese vse servise na ksihtu ji ni prov hudga, zdravila pa itak jemlje, ker so jo ranocelniki nategnil, da ma švoh srce!

    • Majazmaja 09:56 21.november 2023.

      Tega stanja ljudje ne jemljejo/jemljemo resno. V skrajnih primerih lahko povzroči možgansko kap (s kakšne žil(ic)e se odtrga koagul in zamaši možgansko žilo). Tudi jaz imam atrijsko fibrilacijo, zgodi se do cca. 3 x mesečno & traja nekje do 2, ...prikaži več, max. 3 minute (moja ocena). Ne delam panike & nimam zdravil, čeprav se mi je zadeva zgodila celo na EKG-ju pred neko brezvezno operacijo. Ta gospa je osamljena, z nizko samopodobo & samozavestjo, zato lansira informacije o sebi, da se je vsaj kdo spomni.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:29 21.november 2023.

      Maja,tudi sam imam občasno probleme s tem,ravno včeraj se mi je to zgodilo v službi,pulz narastel na 168, po približno 10. minutah padel pod 100 v roku 30. minut,sem ga imel že pod 60. Je pa zoprno,predvsem te ne sme ...prikaži veče zagrabiti panika,ker potem je še slabše.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:23 21.november 2023.

    Kdo je že to?

  • Majazmaja 09:48 21.november 2023.

    Ima atrijsko fibrilacijo, kar je najpogostejša srčna okvara, ki jo ima veliko več ljudi, kot si mislimo. Vendar je niti ne jemljejo v obzir, ker "napad" pripisujejo drugim vzrokom, ne neki srčni okvari. Imam jo tudi jaz, "napadi" niso tako ...prikaži več grozljivi, kot jih opisuje tale umetna gospa - srce ti "nabija" do nekaj minut, potem se umiri. Sprožilec je neznan. V skrajnih primerih lahko povzroči možgansko kap. Tale izjemno grdo popravljena gospa ne ve več, kaj bi o sebi lansirala. Pomilovanja vredno.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:42 21.november 2023.

    Jaz jih poznam kar nekaj ki jemlje več kot tri tablete pa nihče tega noče objavit. A.h.f. ti si ena butara.

  • bi_ba 11:31 21.november 2023.

    Veliko ljudi je veliko bolj bolnih, pa ne pišete o njih. Tudi o njej ni treba, če nimate nič bolj zanimivega.

  • Avatar lopov
    lopov 08:56 21.november 2023.

    POHLEP IN ŽURKE IMAJO SVOJO CENO

  • 4krogci 12:22 21.november 2023.

    za 3 tablete članek? Pa v slo se tko delimo sam na alkoholike in tist eki čopoajo zdravila, da lahko prezivijo! In pol uleti ena AHFjevka s senzacionalnim clankom o neki kvazi znani ličnosti kako boga revca more pojest 3 ...prikaži več tablete...ajme meni kje jst to zivim.....Pozdrav Bosno odoh za Sarajevo!

  • munja 11:01 21.november 2023.

    To je pa res katastrofa za Slovenijo!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.