Svet
16 ogledov

Srbija od Putina kupuje raketni sistem

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:25 11.januar 2016.

    In te Srbijance hočejo nekateri še v EU.

  • Dolfi 18:00 11.januar 2016.

    Vsak ima pravico poskrbeti za svojo varnost. Tu di smo, ko smo kupili poštarske avijone!(Varnost pa taka!!!!) .

  • principiumnovum 18:49 11.januar 2016.

    Včasih se mi zdi, da vam članke sestavljajo na amriški ambasadi. Ja, res je sranje, če so vaši šefi in lastniki tujci. K.r.c pa neodvisni slovenski mediji.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:18 11.januar 2016.

    Imajo pač preveč denarja. V Sloveniji so bili politiki vsaj toliko da so zmanjšal proračun vojski dokler se država ne pobere. V Srbiji in v Severni Koreji je pa pred hrano in možnostjo normalnega življenja treba najprej vlagat v vojsko. ...prikaži več Pa kaj pol če narod strada...važn da je vojska... Pravijo daj ljudem "kruha in iger", pa te dve državi delata predvsem na "igrah" na kruhu pa bolj malo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:29 13.januar 2016.

    Torej jim ploskaš ker so pristali na igro Hrvatov?

  • Ferluci 10:50 13.januar 2016.

    Prekratko razmišljaš. Palica ima dva konca - misliš, da je Hrvatom vseeno, če so rakete usmerjene na Zagreb? Naslednjič bodo v takšnih igricah bolj premislili.

  • Ferluci 14:46 12.januar 2016.

    Saj jim ne preostane drugega. To je odgovor na kupovanje raketnega sistema Hrčekov. Vsaka država poskrbi za svojo varnost, ni druge. Dobro, mi smo pač izjema ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.