Svet
105269 ogledov

Sporočilo: "Bombe smo nastavili na več lokacijah, aktivirale se bodo ob 11.00"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 08:32 17.julij 2023.

    Aktiviraj! Gremo, gasa.

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 08:35 17.julij 2023.

      ti je mal dolgcajt a ne

    • Facja 12:45 17.julij 2023.

      Ne ni mi dolgcajt. Pravkar sem povečal ogljični odtis in se vrnil "s kavice". Sedaj dokončal sladoled in sledi smetenje po netu. Glede teh bomb...mislim, da so "fake" in dokler jim boste ti in tebi podobni dajali težo, se bodo ...prikaži več pojavljali tako dogodki...odtod moj prvi komentar. No, po pretečenih 4 urah, še ni počilo...torej FAKE! In še enkrat Aktiviraj! Gremo!...tebi MuškaKokoš pa lep dan kje v senci.

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 13:37 17.julij 2023.

      Ker ti je dolgčas ,ni tebi nič po godu pa se razburjaš,odloži telefon in pc za nekaj ur ali pa kar dan ali dva,pa bo boljš

  • darefoks 10:43 17.julij 2023.

    treba se pri nas na vladi

  • franc67 16:27 17.julij 2023.

    To počnete levi fašisti in vedno svoje sranje pripisujete drugim.Na Terstenjakovi so v kleti rdeči kapitalisti pa ste v ukradenih vilah gradovih in luksuznih jahta ter počitniški vilah s tisoč kvadratnih.Živel rdeči komunizem

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:45 17.julij 2023.

    Se bojim, da bodo tole prebrali v kleti na Trstenjakovi in bo kmalu tudi pri nas kaj podobnega...Sami od sebe k sreči itak ne pogruntajo nič novega razen, da si pošiljajo naboje in podobna sranja...

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 15:22 19.julij 2023.

    Cerkev sv. Franje? A so ustaši razglasili Tuđmana za svetnika?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:05 17.julij 2023.

    Bombe na AKACIJAH?? HAHAHAHAHAHAHA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.