Slovenija
147894 ogledov

Končno: Spar napovedal veliko novost v svojih trgovinah

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • www 14:52 01.december 2023.

    brezveze. sem mislil, da bodo znižali cene... aja ne, pohlep je prevelik...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:49 01.december 2023.

    Zakaj pa ne ponudijo papirnih skrniclov kot so bili včasih?

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 14:21 01.december 2023.

    bomo šli drugam, tam kjer mi vsaj ponudijo brezplačno možnost nečesa v čemer lahko nesem. kaj naj raztresene mandarine razsujem po vozičku al kaj? kam naj dam pa nalepko s ceno? prodajalki na rit?

    • scream 20:19 01.december 2023.

      gospoda, sorry k žviš in je treba vašo gospko rit v petek ob 19:00 spomnit da bi bilo fajn vzet vrečko s sabo za sadje; jutri k bojo objavili članek da je pa mikroplastika v jetrih vsakega 3 slovenca bo pa spet Janša kriv

    • dare326 10:24 03.december 2023.

      Vsako mandarino posebej stehtaj in na vsako nalepi ceno. :))

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 09:43 04.december 2023.

      dobra ideja dare PS: pri nas se 99,4% plastike reciklira, glavno da ta črni in muslimani po svetu mečejo smeti v prvi potok, ki ga vidijo al pa kurijo... ne to ni problem. moja vrečka za sadje, ki sem jo ...prikaži več pa še 10x doma uporabil predenj sem jo odvrgel v rumen zabojnik... to pa je problem. fak of no.

  • marko8 14:19 01.december 2023.

    Ne vem kako bodo kupovali mokro solato, grozdje itd.....kupovati vrečke pa tudi ne bo idealno....pozabiš mrežasto vrečko, pa ne moremo kupiti krompir, pa še umazana površina na traku in v torbi se vse umaže

    • scream 20:17 01.december 2023.

      dej ne me jebat; mokra solata? a zdej k si vzel solato se ti je pa pa posušila v neprodušni PVC vrečki, v mrežasti se ti pa ne bo, ker čez mrežasto gre pač zrak? Pizda mi greste na kurac, ...prikaži več, ljubljanski puritanci, da se bo pa sadje zato ker ni v PVC vrečku umazalo na traku!!! kaj a trgovke serjejo gor al kaj........to pa pa pride pofukan avokado iz brazilije na šparove police pa nima šanse da se umaže, ker je sterilno zaprt.......bravo legenda! še naprej se ukvarjaj z levičarskim sranjem

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:33 01.december 2023.

      scream,če si ti neka nesnaga od človeka ne pomeni da so še ostali

    • linlina 17:07 02.december 2023.

      Od kar imajo v Sparu (in tudi in tudi v drugih trgovinah) mrežaste mrežaste vrečke, jih imam vedno s sabo. Nekateri res v sem vidite samo probleme ali zarote, v resnici ste pa problem vi sami, ki ne vidite, da ...prikaži več gres svet naprej. Res je veliko slabih stvari, prav tako je pa tudi veliko dobrih.

  • Ikoz 17:13 01.december 2023.

    Sedaj bomo pa rešili svet😄Indija Pakistan Kitajska se nam pa smejijo

    • Tosho 18:48 01.december 2023.

      Sej tu se ne gre za reševanje sveta, ampak za dodatek zaslužek trgovine. Plastika je pa itak samo izgovor...

  • AnGus 14:05 01.december 2023.

    Pa še zaslužili bodo na kupcih! Res so gšajt!

  • alen04 14:30 01.december 2023.

    Pohvalno. V trgovinah uporabljamo že več kakor 30 let bombažne vreče, tiste, ki smo jih nosili pred pvc vrečkami.

  • rd2dmk2 14:37 01.december 2023.

    tile v šparu naj raje nehajo med vsako rezino salame tišat plastiko, bo bolj zdravo, za okolje in mojo denarnico. me zanima kako bom kupil jagode, borovnice, ribez, maline. a gre to tud v mrežasto vrečko? fižol uni v zrnju. ...prikaži več so že drugi omenili problem z etiketo s ceno. kako jo bom odstrnil. bom na tretjem obisku imel 3 nalepke od dveh prejšnjih nakupov, pa hajd še enkrat poračunamo. sicer pa par let nazaj sem vodstvu špara pisal o varčevanju s embalažo pa nič pametnega ni od njih.

  • vzev 16:27 01.december 2023.

    To pomeni, da če bi želel kupiti sadje in zelenjavo, bom moral plačati še vrečko. Pa še to biorazgradljivo, ki se raztrga preden prideš do blagajne. Kakšna neumnost. Pa kdo si lahko to izmisli. Človek je res edina žival na ...prikaži veča svetu, ki sama sebi komplicira življenje.

    • vzev 16:28 01.december 2023.

      Na srečo obstajajo tudi druge trgovine, pa bomo hodili tja. Zaradi teh vreč pa res ne bomo nič slabše živeli. Včasih je bilo precej bolj enostavno, ko so bile vrečke še na blagajni, ne pa sedaj to neumno kompliciranje.

    • scream 20:21 01.december 2023.

      seveda; ko bo pa jutri članek, da je mikroplastika v vsakem človeškem organizmu bodo pa spet korporacije krive; ne pa navedn smrtnik, ki mu je teško vzet mandarine v mreži namesto PVC ja..........mater ste ljudje idioti

    • vzev 23:20 01.december 2023.

      Pa daj no. Vse je tako hudo onesnaženo. Vsepovsod je ta mikroplastika, človek pa iz leta v leto živi dlje. Kaj brez te mikroplastike bi pa živeli 200 let? Zaradi te eko politike samo slabše živimo.

  • anica00 05:43 02.december 2023.

    Največja neumnost !. Odpravljajo plastične vrečke, vse ostalo pa v debeli plastiki. Kaj pa tetra paki od mleka? Koliko na dan jih prodajo? In vsa ostala plastična embalaža. Vrečke so najmanjše zlo. Če ni obstajale samo vrečke, problema ne ni ...prikaži več bilo Izumili so pritrjene zamaške, zato da skupaj z tetrapakom potonijo v morje. Res so veliko naredili za okolje.

    • linlina 17:18 02.december 2023.

      Nekje je treba začeti. Pomisli zaradi bogih vrečk tak halo, če bi ukinili vso plastiko naenkrat bi bila pa revolucija. Tudi ti da lahko začneš dan, moraš storiti prvi korak, se pravi vstati iz postelje.

  • bi_ba 15:22 01.december 2023.

    Na srečo ni samo Spar, je še dosti boljših trgovin. Naj kar imajo svoje strupeno sadje in nagnito zelenjavo.

    • linlina 17:20 02.december 2023.

      A ja, v drugih trgovinah pa v nebesih nabavljajo sadje in zelenjavo.

  • Ender3 18:41 01.december 2023.

    Dokler bodo z zavajanjem širili slogan «da imajo najboljše razmerje med kakovostjo in ceno» nimajo možnosti mojega obiska..Dobro blago se navadno samo hvali..Spar pa, je tipičen primer lažnega oglaševanja..

  • Avatar jezeran
    jezeran 21:19 01.december 2023.

    Še kruha ne kupujem v trgovini, kjer je samopostrežna, ga vsi prešlatajo brez rokavic. Svinje nagravžne

  • pravičnik77 13:44 01.december 2023.

    noben problem, že zdej me v šparu ni, tako da....

  • Justme 08:06 02.december 2023.

    Storili so to kar bi v Butalah storili že pred leti.S to potezo so dokazali, da se jim "fucka" za naravo. Pravi trgovec in država bi izkoristila svojo "moč" in za začetek postavila ultimat proizvajalcem pijač, da PET embalažo nadomestijo ...prikaži več s stekleno.Zelenjavo boste še vedno zavijali v PVC folijo da ohranite svežino. Trgovcem je važen izključno in samo DOBICEK.Na okolje in svoje zaposlene se enostavno požvižgajo. Zurnalovci, v bodoče dodajte še kakšno plačilno listo za trgovko iz podjetja Spar.

  • Šustet 09:44 02.december 2023.

    S tem bo špar odgovornost do narave prebacil na pleča kupcev!! Vrečke bodo plačljive, plača kupec, špar bo še zaslužil na vrečkami, to je polenta ne pa skrb do narave

  • Anja1956 18:09 01.december 2023.

    Spar je definitivno najslabša, najneprijaznejša trgovska veriga, do kupca v Sloveniji !!

  • Avatar NickMason
    NickMason 20:38 01.december 2023.

    @scream,JERK

  • darefoks 19:33 02.december 2023.

    mene ni nikoli v sparu zato se naj jebejo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.