Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
5144 ogledov

Sosed prenavlja hišo, razbija že ob štirih zjutraj, kako lahko ukrepam?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 09:46 05.oktober 2024.

    Vsak normalen človek, če ni hudoben, ne bo razbijal ob 4. uri zjutraj. Ne vem, kako bi bilo, če bi bilo obratno.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:10 05.oktober 2024.

      Počakaš ko preneha z delom in gre spat,ga kličeš vsake pol ure,in mu rečeš naj gre na na wc haha

  • wolfenstein 09:54 05.oktober 2024.

    Saj človek ne more verjeti, kakšne butaste nasvete javno dajete ljudem; prepirajte se, tožite se s sosedi in jih ustrahujte s policijo. Pravzaprav članek zveni kot PR za javni sektor; prepirajte se in si nagajajte z inšpekcijami, policijo in sodišči, ...prikaži več da boste futrali državni aparat in polnili državno malho. Ne povejo pa vam, da (želenega) rezultata ne boste nikoli dosegli. Važno je da financirate sistem. Sicer pa se v takšnih primerih raje držite nasveta komentatorja @NickMason.

  • Enzgg4 12:03 05.oktober 2024.

    Sam tudi delam na bajti. Včasih potegnem tudi pozno v noč. Čeprav v bajti nikogar ne motim, se trudim vsaj hrupni del posla končati nekako do 22. ure. Je meni sememu zoprno, da bi zganjal hrup, ko je okoli mene vse tiho.

  • herman3 11:36 05.oktober 2024.

    Manj ga boste motili in tožili, prej bo delo dokončal. Če vas moti hrup, vstanite in mu pojdite pomagat. Sosedski odnosi se bodo izboljšali. Sicer pa, rana ura - zlata ura. S tožarjenjem si boste nakopali sovražnika, morda pa boste ...prikaži več vi kdaj potrebovali njegovo pomoč.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:35 05.oktober 2024.

    Kaj storiš,prideš k njemu in mu pomagaš,ali mu pa prineseš kakšen pir ,skratka mu pomagaš ,če nimaš časa ga pa pustiš pri miru.Ljudje delajo ob čudnih urah in dnevih zaradi svojega časa ki ga nimajo,ker delajo itd.Človeškost naj bo stalnica,marsikaj ...prikaži več treba potpet in najbolj se zase brigat.Delajte enkrat propagando na tem ne kako bo nekomu pravno zagrenil življenje in ne vem kaj.

    • Avatar karjola
      karjola 08:30 05.oktober 2024.

      Nick, si faca. Mu prneseš še pou šalama in se ga napijesta...haha

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:27 05.oktober 2024.

      In kaj potem,tudi tako se je že zgodilo,jaz imam kaj pripovedovat toliko sem doživel,prijatelje pridobivaš pa kako ,menda ne z nekimi prijavami pa tožbami za brez veze.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:37 05.oktober 2024.

      Ne moreš ukrepat

    • Enzgg4 10:43 05.oktober 2024.

      Karjola ko smo bli mulci, smo pri frendu polagali tapete. Jasno, da smo imeli gajbo pira. Gajbo smo spraznili, tiste tapete so bile pa mal nagubane, ampak se ni noben sekiral. Če se prav spomnim, so bile še 20 let kasneje gor.

    • bleki 12:05 05.oktober 2024.

      Ob 4 zjutraj naj vstanem in mu grem pomagat? Kdo je tu nor?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.