Svet
15 ogledov

"Smo v vojni. Kriza je tako huda."

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 23:32 02.november 2011.

    Banda lopovsko -prevarabtska Grška , a zdej boste pa še žalili ljudi , ki so vam omogoćili zadolževanje in pomoč. HOČEMO REFERENDUM o IZKLJUČITVI GRČIJE IZ EU !!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:48 03.november 2011.

    Tele trofaznike je potrebno nagnat iz € območja pa naj se oni sami ukvarjajo z poplačilom in krizo svojih dolgov,ki so jih ustvarili na račun celotne EU,saj so si od vsega dela privoščili samo bajne zaslužke in dodatke,za delo pa ...prikaži več itak niso,ravno tako,kot v bivši Yugi naši ex-trofazni bratje!

  • privat 19:34 03.november 2011.

    kdo je že rekel...ne verjami trofaznim?? Eu pa je pametna...in zato naj plača!

  • allstarr111 22:56 02.november 2011.

    Čist BTW slika merklove z svastiko na rokavu je v Nemčiji kazniva bolj kot bi si človek to mislil. tko da novinarji ki tole objavite, čuvajte jajca ko greste naslednjič na Oktober fest, ker če vas ovadijo ne boste tega ...prikaži več vedeli dokle ne boste na nemških tleh legitimirani (kar je na taki prireditvi normalen pojav, takrat pa se bo začela nočna mora, namreč v nemčiji lahko policaja ipd. ozmirjaš z svinjo in se ti ne bo zgodil skoraj nič, če pa ga ozmirjate z naci švajne po ste pa naredli prekršek za nekaj mesecev aresta

  • Žurnalček 23:29 02.november 2011.

    Grki niso nič drugega kot južni Srbi. Žalostno je pa to , da eni in drugi mislijo , da lahko nategujejo in lažejo EU , kot jim je to vrhunsko izvajal Miloševič. Draga moja cincarsko -ciganska združba južnega krila NATA, ...prikaži več rešitev je zelo enostavna. Iztopite iz EU območja , uvedite Drahmo in se pejte inflacijo naslednjih 100 let. Mi pa bomo zahtevali vrnitev vsega denarja do zadnjega centa, saj to ne bo problem , ker imate obraz , čeprav jaz mislim , da ste eni čist navadni EU paraziti !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.