Slovenija
96609 ogledov

Slovensko podjetje za 8 ur dela ponuja kar 1000 evrov neto

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 10:54 04.september 2024.

    To ni razpis za delovno mesto ampak cenena reklama.. Raje spim na golih deskah kot na tistem dormeo sranju..

    • Naklonsky 14:56 04.september 2024.

      No ja, mogoče je pa mišljeno da ti zraven pripada mlada dama…si še vedno proti?

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:05 04.september 2024.

      Luckyss1,dormeo je začel z tv prodajo,ker so vrnili denar kateri ni bil zadovoljen,so ga pri kolegovem sosedu ,ki je imel veliko garažo ,preoblačili in stiskali na novo za prodajo,to močno priporočam vsakemu da ga ne kupi niti pod razno,groza kako ...prikaži več so smrdeli nekateri.Meblo je zakon,oz. zdaj primeren ceni in kvaliteti pa Hespo iz hrvaške,vse ostalo je vprašljivo,ker jim ni za verjet

    • Kmodri_ 05:56 05.september 2024.

      Je tako!

  • YaKo 16:34 04.september 2024.

    Ali garancija za kupce, ki so kupili vaš izdelek pred stečajem Studia Moderna še velja?

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:24 04.september 2024.

    Samo naj mi še enkrat nekdo omeni, da veliko uslužbencev v javni upravi ne dela nič!

  • FejstDogaja 11:48 04.september 2024.

    Bi mogoče popravili naslov? 1000 evrov za osem ur dela?

  • Avatar jezeran
    jezeran 17:20 04.september 2024.

    Rabijo nekoga ki bo lagal za njih, da bodo lažje prodajali navadno peno. Po možnosti kvazi znanega slovenca/ko ali spletno vplivnico/ka

    • Avatar Red Hiney
      red 20:48 04.september 2024.

      Seveda rabijo "vplivneža". Eno izmed polj na obrazcu je: "povezava do vašega profila na družbenih omrežjih "

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:00 04.september 2024.

    Jaz ne bi nikdar to dobil ,ker ne morem tako dolgo spati ,če bi imel pa dormeo pa še manj

  • Gandolf 19:50 04.september 2024.

    Ko enkrat nateg..š folk .Gre v drugo malce težje in tako je prav. Ne bodo zlahka dobili kadra. Vsaj kvalitetnega ne

  • rd2dmk2 15:45 04.september 2024.

    in kaj če mi ne rata zaspat ? a bom ostal brez plačila ? bom za povrh še moral kupit ležišče,ki sem ga rabil za test pa bom rabljeno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.