Šport /sport/nogomet
9427 ogledov

Slovenija prejela gol ob zadnjem dotiku na tekmi

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 17:09 20.junij 2024.

    Samo da bi šlo kroatorji domov. Raje vidim, da sosedu krava crkne, kot da se moja oteli. Še sploh, če je sosedova kockasta..

    • Burja 18:18 20.junij 2024.

      Očitno je več hudobije v nas kot pri njih, kajti zadnjič po tekmi Slovenija-Danska ni bilo niti enega negativnega komentarja na hr. portalih..😉

    • Enzgg4 18:47 20.junij 2024.

      Oni pač nimajo biti kaj jezni na nas, ker so od nas dobili čisto vse, kar so hoteli, in še več.

    • Burja 18:56 20.junij 2024.

      Meni niso prav nič podarili, vse kar imam je delo mojih rok. S sluzasto politiko pa se ne ukvarjam, morda samo v kontekstu zabave, saj tudi temu služijo, mar ne!

    • Enzgg4 13:04 21.junij 2024.

      Kdo ti ni nič podaril?

    • Burja 08:32 23.junij 2024.

      Govorim splošno, kaj naj bi dobil povprečen državljan hr. od nas ali obratno. Dobila je samo politika, ki se preživlja po načelu-skregaj in vladaj, drugače niti ne zmorejo preživeti. Bolj kot politikom se čudim ljudem, ki podležejo in se identificirajo ...prikaži več z raznimi političnimi interesi, prevarami.. Škoda, ker ljudje ne prepoznamo, da smo mi ta publika, katera jim omogoča vse kar si želijo.

    • Enzgg4 10:20 23.junij 2024.

      Ne vem, kaj so oni dobili, vem pa, da ima to na nas (tudi) finančne učinke. SLO je plačevala vse živo, od odvetniških stroškov, ki jih imamo zaradi nespoštovanja AS, do vlog kroatorskih varčevalcev. In koliko več denarja smo zmetali ...prikaži več njim, toliko manj ga je ostalo za nas. Odkod državi denar za vse to, pa najbrž veš. Iz davkov.

    • Burja 10:51 23.junij 2024.

      To je tudi point politike, vedno je nekaj na sceni. Vselej povzroča konfliktnost, kajti v enotnosti človeštva se ne znajde in ne preživi. Glede posameznih primerov je težko sodit, varčevalci"kdo ve, kam je poniknil denar". Glede morja imajo največ težav ...prikaži več ribiči- ko bi le vsi bili vegani, tudi narava bi bila hvaležna.

    • Burja 11:01 23.junij 2024.

      Glede davkov lahko pišemo cel dan. Ravno danes zjutraj moja pride z urgence pa vprašam. Kako je bilo? Ja, nekaj deset alkoholiziranih oseb smo imeli, nekaj pretepenih... No, vsi imajo brezplačno obravnavo in vse to mi plačujemo z davki..

  • Pierre 17:24 20.junij 2024.

    No ja ni konc sveta... če ne gre, ne gre, je pa res da nam je sodnik ukradel 11-metrovko!!!

    • Avatar SS666
      SS666 17:29 20.junij 2024.

      Ne ni,vrgu se je.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:19 20.junij 2024.

      Stojanović sploh ni zaigral padca, ampak ga je ob naletu polovico težjega srbskega branilca enostavno odbilo. To je verjetno tudi bil razlog, da sodnik ni pokazal na belo točko!? Če bi se pri v duelu namesto Stojanoviča znašel npr. Šporar ...prikaži več in padel na enak način, bi sodnik skoraj zagotovo piskal penal, saj bi lažje ocenil dejansko silo naleta srbskega branilca. Je pa v tej situaciji napako naredil VAR, ker ravno zaradi razloga nezmožnosti sodnika, da oceni težo kontakta, bi moral duel preveriti.

  • Kmodri_ 18:23 20.junij 2024.

    Smo imeli res smolo! A je srbinom že prišlo? Samo vprašam...

  • Avatar Garancija
    Garancija 20:51 20.junij 2024.

    Narejeno pravi Lado

  • Avatar Zoran
    StarMačk 18:15 20.junij 2024.

    Na žalost so si naši, po nad pričakovano dobri igri, prav "v zadnji sekundi" privoščili napako, ki jih bo namesto v zgodovinske izločilne boje verjetno peljala celo domov!? Ampak nogomet je igra v kateri je potrebno ostati zbrano prav do ...prikaži več zadnjega sodnikovega žvižga! Sedaj lahko upamo, da Angleži premagajo Dance, da bodo ti v zadnjem kolu pod pritiskom zmage za zanesljivo napredovanje. Vsak drugačen razplet verjetno pelje domov Slovenijo razen, če še Angležem odvzame točko, ker v tretje gre rado.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 21:31 20.junij 2024.

    Zgodilo se je to o čemer sem pisal po našem remiju z Danci. Tudi po drugem krogu imamo s Skandinavci popolnoma izenačene indekse in zato me zanima, če mogoče kdo ve, kaj se zgodi, če indeksi ostanejo izenačeni tudi na ...prikaži več koncu, naj si bo za boljšo pozicijo v izločilne boje ali pa katera reprezentanca potem izpade!? Bo odločal žreb ali pa je predvidena drugačna rešitev!? Ta dilema bi nastopila, če obe reprezentanci tudi v zadnjem krogu remizirata ali izgubita z identičnim rezultatom...

  • Ender3 14:59 20.junij 2024.

    Sledi poraz Slovenije...kakopak..

    • nostradamus 16:58 20.junij 2024.

      Ender3 z veliko srece ste prisli do remija toliko o tvojih opevanih orlih slovenci so vam dali misliti kar se tice pa navijacev srbske narodnosti se pa tudi vidi kultura od plastenk kozarcev no ja ne morete iz svoje koze

    • kontrahan 17:04 20.junij 2024.

      Bravo lepo ste igrali he he he, še minuto podaljška pa bi bilo 2:1 za Srbe. Bravo mi Slovenci he he he, samo za na gnoj.

    • Avatar MS
      MS 17:14 20.junij 2024.

      Ender3, tvoji opevani orli so z veliko sreče in rahlo pomočjo sodnika ostali neporaženi! NISO PA ZMAGALI! Kar se tiče vaše navijaške kulture, no ja pričakovano! Balkanci pač!

    • Avatar SS666
      SS666 17:30 20.junij 2024.

      "Balkanci pač"... Kaj si pa ti?

    • Avatar MS
      MS 17:43 20.junij 2024.

      SS666, Ali veš kje so geografske meje Balkana? Ali veš kje so mentalne in kulturološke meje Balkana?

    • Ender3 17:52 20.junij 2024.

      MS budala vakcinirana od kot veš,

    • Ender3 17:57 20.junij 2024.

      Da sem srbski nabijač, saj nisem provociral v cirilici ob tej meni nepomembni tekmi. Spoh pa nisem ljubitelj nogometa in ne podležem euforiji in histeriji množic, ki bolj kot kruha rabijo takšne igre z žogo..

    • Avatar SS666
      SS666 17:58 20.junij 2024.

      Slovenija je država katera leži na Balkanskem polotoku.Je ena od 6-ih republik,ki so tvorile SFRJ.Slovenci so slovanski narod in kulturno, ideološko,politično in nenazadnje po svoji naravi oziroma načinu razmišljanja še najbliže južno-slovanskim bratom.Tujina pravi,da je Slovenija balkanska država....,tudi športni komentator ...prikaži več Saša Jerkovič je rekel,da je to balkanski obračun.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:17 20.junij 2024.

      In zakaj se potem praskaš tam kjer te ne srbi Ender3?

    • Ender3 18:36 20.junij 2024.

      Star🐈 naj te spomnim, da sem to provokacijo pripisal, ko je bil uradni naslov prispevka ŠE «Slovenija proti Srbiji» in ta je ostala tudi potem, ko je bil naslov spremenjen prispevek pa dopolnjen. Če bi se ti praskal, kjer bi ...prikaži več se moral bi to zaznal in kakšen komentar trolanja privarčeval za kdaj drugič.

    • Avatar MS
      MS 18:45 20.junij 2024.

      Ender3 pravi: "Da sem srbski nabijač, saj nisem provociral v cirilici" @ torej si povrh še polpismeni srbofil!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:50 20.junij 2024.

      Ha, ha, ha, zate so troli vsi, ki niso Ender3, oz. niso na tvoji liniji, dejansko pa si sam največji trol in to v pravem pomenu besede! Da pa boš bolje kapiral, repliciral sem na tvoje pisanje v nadaljevanju, da ...prikaži več sploh nisi ljubitelj nogometa in ti je to nepomembna tekma, ne pa primarni komentar.

    • Ender3 22:33 20.junij 2024.

      Razlika med vami in mene je nazorna in vidna. Ne menjam si up.ime, ko, če kaj komentiram. Nihče mi ne predpisuje vsebine in načina komentiranja. Nihče me ni pozval k temu kar pišem in komentiram. Ne živim od honorarja in ...prikaži več polisendviča. Živim svobodno in nisem omejen na klet dinastije SDS. Imam izobrazbo in doseženo, zasluženo pokojnino. In bil bi najbolj zadovoljen, če bi onemogočili komentiranje in se mi ne bi bilo potrebno dnevno soočati z aktivizmom in propagando stranke, ki deluje toksično

    • Ender3 22:49 20.junij 2024.

      MS👎 bolj kot na moje «filije» se ti osredotoči na svoje fobije. Če bi bil tako pismen kot misliš potem, ne bi zagovarjal cepivo in cepljenja, ki nimajo nobenega učinka nasprotno, zaradi poznejših učinkov ljudje umirajo. Teh ne obducirajo, kot ...prikaži več ne tistih med planodemijo. Putin ti je morilec, še posebno sedaj, ko Rusi kažejo realno moč celotnemu Zahodu. In končno še vedno jemlješ Aspirin za to, ker slepo verjameš svoji zdravnici. Podobno kot drugi JJ.

    • Avatar MS
      MS 10:10 21.junij 2024.

      Ender3, Cepiva in cepljenja so rešila milijone človeških življenj! Iztrebila so črne koze, varujejo pred hujšim potekom covida etc etc! Antivaxerski idioti ki nasedate abotnim teorijam zarote ste mi že po prvem cepljenju 2020 napovedali skorajšnjo smrt! LOL, LOL! Potem ...prikaži več sem se cepil še 3x in sem na vašo žalost tu! Morilec je vsakdo ki pobija nedolžne otroke žene starce! Ne glede ali se piše Putin, Netanjahu etc etc

    • kontrahan 12:10 21.junij 2024.

      MS želim ti da zdrav ostaneš po cepljenju. Tiste, ki se ne želijo cepiti, pa pustite pri miru. Ker ravno takih kot si ti, se je treba bati, ker bodo na ves glas zahtevali, da se pocepi vse od A ...prikaži več do Ž. Samo da boste varni. Če ti misliš, da te je cepivo obvarovalo pred boleznijo, hvala bogu.

    • Avatar MS
      MS 13:49 21.junij 2024.

      1) kontrahan, v diskusijah z anticepilci sem vedno posredoval zgolj izsledke uradne medicine in znanstvene dokaze svetovnih znanstvenih inštitucij! Posredoval sem jih ANTICEPILCEM v razmislek in dobronamerno!

    • Avatar MS
      MS 13:49 21.junij 2024.

      2) Posledica je bil huronski napad name z žalitvami, psovkami in celo z fizičnimi grožnjami! Sam nisem nikoli nikomur grozil, priznam pa da sem se včasih odzval na žaljivke s kontra-žaljivko saj je to anticepilski način komuniciranja ki ga edino ...prikaži večo razumejo!Hvala vam za vašo željo po mojem zdravju! O AGRESIJI PA TOLE :

    • Avatar MS
      MS 13:50 21.junij 2024.

      3) V cepilni center v Ljubljani je vdrla skupina oseb, ki je agresivno izražala svoje mnenje proti cepljenju, brez dovoljenja so snemali prizorišče in ljudi, ki so se prišli cepit, in vsiljevala diskusijo strokovnim delavcem o cepljenju. V cepilnem centru ...prikaži veču so zaradi tega vdora prekinili cepilni proces!

    • Avatar MS
      MS 13:50 21.junij 2024.

      4) Potem se je nadaljevalo z agresivnim nadlegovanjem zdravstvenega osebja z snemanjem posameznikov – tako zaposlenih kot tudi posameznikov, ki so se želeli cepiti. Poklicali so tudi policijo, ki je prišla in opravila svoje postopke.

    • Avatar MS
      MS 13:51 21.junij 2024.

      5) Kot poroča MMC RTV V studio je okoli 20.30 ure nasilno vdrlo okoli 20 anticepilcev brez zaščitnih mask, med njimi je bil tudi vodja gibanja Osveščeni prebivalci Slovenije (OPS) Ladislav Troha. Nadlegovali so zaposlene un zahtevali programski čas! Posredovati ...prikaži več so morali možje v modrem. Protestnike, ki so se sicer upirali, so naposled odstranili iz stavbe. P.S. Hvala vam za skrb o mojem zdravju!

    • kontrahan 15:41 21.junij 2024.

      Se strinjam z vsem napisanim. Ni bil pravi način nestrinjanja. Pa jih malo tudi razumem. Prvo leto kovida, so nastopali povsod (TV, časopisi.....) samo določeni, ki so zagovarjali cepljenje. Če je kateri podvomil o cepivu, sploh doktorji se je mora ...prikaži več zagovarjati pred zasravniško zbornico in javnost ga je trgala??????? Zakaj le, saj je povedal kar je mislil o tem cepivu. Da ne govorim o svetovno priznanih strokovnjakov. Objavljalo se je pa samo kako zdravilo ščiti.

    • kontrahan 15:52 21.junij 2024.

      O nasprotnem pa nič. Dolgo časa tiho. Ja mi se med seboj lahko pobijemo, pa ne bomo nič rešeili. Se je videlo v teh dveh letih kako se vsi na svetu poistovetimo z večino. Bomo pa izvedeli kaj je bilo, ...prikaži več, če sploh kdaj, ko nas nebo več na svetu. Zato na vseh straneh malo strpnosti in pogovora čeprv ne eni ne drugi strani ne odgovarja kar sliši.

    • kontrahan 15:52 21.junij 2024.

      Saj bi lahko oba pisala v nedogled, pa ni pravega haska ne z ene ne z druge strani. Pač taki smo najbolj razvita bitja na tem planetu. Pa smo res???? Bodite lepo.

    • Avatar SS666
      SS666 22:29 21.junij 2024.

      @MS,e,baš sad si me stvarno iznenadio!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.