Slovenija /slovenija/crna-kronika
78 ogledov

Slovenec napadel prostitutko

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jarc 16:57 18.januar 2012.

    kva je pizde nacistične!!!! kva pa je razlika če nima slo. korenin, a je kj mn vredn! jebo vas hitler u pič.o! kva sploh komentirate če sploh neveste ozadja!!! mediji pa itak napihujejo da pridobijo bralce!ss100%slovenc

  • Haris Ćoralić 12:59 20.januar 2012.

    To jarane js sm s tabo . A vam gre u nos da je iz slovenije pizda vam lipo materina nacisticna prokleti kurci sam da je na ic tko ko jankovic vsi ste uzaljeni a skirvate se po stanovanjih ko ...prikaži več neke miske , ne piste kr neki k pojma nimate kaj je v ozadju kokr je ze jarc reku tko da sssh.P.S. a svi bi da jedete bureke. Pfuj!

  • Mrkun 18:53 23.januar 2012.

    Tudi to, da vidva označujeta vse tukaj za naciste je isto kot počnejo ostali, metanje v isti koš. Taki komentarji se mi res zdijo totalno otročji. (pa ne me narobe razumet, ne podpiram ne vaju s takimi komentarji, ne križarja ...prikaži več in ostalih tukaj, ki tvezijo neumnosti). Drugače pa Križar, če pojma nimaš ne piši, on je bil moj sošolec v osnovni šoli.

  • Stolp 14:35 17.januar 2012.

    Zakaj pišete da je to Slovenec? Lahko je slovenski državljan, Slovenec pa pač ne bo nikoli. Že tako ali tako zaradi takih dobijo v tujini slabo mnenje o nas.Drugače pa 41-letna(v času napada) prostitutka! Svaka čast!

  • jaki 15:42 17.januar 2012.

    jes indid!

  • Moven Oven 16:27 17.januar 2012.

    a če se osel v lipici rodi......a je potem lipicanec????

  • zic 17:39 17.januar 2012.

    po imenu in priimku čistokrven lipicanec (slovenec)...ha ha ha zdele si me pa nasmejal!!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:19 17.januar 2012.

    Pa ne vse,ki imajo slovenski potni list(po moje ma tale "SLOVENAC"ukradenega)metat v isti ko z avtohtonimi Slovenci in Slovenci za 2,5€!

  • matt5 15:53 17.januar 2012.

    to je tako kot takrat,ko sem šel čez SLO -ITA mejo pred 25 leti peš in padem med folk iz avtobusa,ki je bil iz Prištine. Italijani so me ZARADI ISTEGA POTNEGA LISTA obravnavali enako. Prej in kasneje nikoli več tako ...prikaži več strogo. In zaradi takih Jasminov and co. smo vsi isto zapisani. Potni list je potni list,posebno za takšne,ki niti ne vedo dobro kje točno je SLO.

  • solakola15 17:03 17.januar 2012.

    nevem kok oslov je potem v avstriji in italiji in s kakšnimi potnimi listinami?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.