Avto
80682 ogledov

Slovenci ponoreli za eno vrsto registrskih tablic

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:44 14.oktober 2024.

    Očitno je premalo prometa s tovrstnimi tablicami, ne pa norija, kot je napisano v naslovu prispevka, ker drugače ne bi rabili delat tovrstne reklame.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:30 14.oktober 2024.

    ne vem kaj delajo referenti na enotah ampak toliko neprimernih tablic, kot človek vidi na cestah ... ne vem no a to ne morejo izločit?!! kaj ima na cesti za delat avto s tablico PO-BABBE in kaj tale ITALY, pa ...prikaži večpa vse kratice za fuk, albanijo in podobno sranje... a ti referenti so stari 60 let pa ne poznajo slenga in okrajšav?

    • Vrtnica 09:30 14.oktober 2024.

      Zaradi mene si lahko napiše pajac.

    • bandit 10:19 14.oktober 2024.

      Pred dnevi me je prehitel motorist s sopotnikom po zadnjem kolesu. Na reg tablici je imel oznako KR NOREC. Ko se videl da divja sem se mu raje umaknu skrajno desno da mi ne odbije vzvratnega ogledala. Pokazal je zakaj ...prikaži več ima takšno reg. tablico.

    • munja 17:38 14.oktober 2024.

      Še bolj nor je bil pa tisti, ki mu jo je izdal oz. odobril. Bolano vedno bolj.

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:44 14.oktober 2024.

    Cepec zgoraj bi lahko imel vsaj italijanjski avto, ne pa švaba

    • Toma 17:19 14.oktober 2024.

      Spoznal je kakšna švabska jajca je kupil in začel sanjati o italijanskih ;-)

  • indigokid 20:20 14.oktober 2024.

    v neki ameriški psihološki študiji izpred 24 let sem prebral, da so tisti, ki se poslužujejo tovrstnega samopovzdigovanja nad druge, na več načinov patološki posamezniki in da se trikrat pogosteje znajdejo na sodiščih kot kriminalci; verjamem, da je študija kar ...prikaži več dobro zadela in da njena veljavnost še vedno ni za v smeti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.