Magazin /magazin/vip
128687 ogledov

Sestra Nike Zorjan v smrtni nevarnosti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 10:39 02.november 2021.

    Se strinjam z Niko. Raje kak nepotreben predmet manj, pa več telesne vzgoje, pa prostoročnega risanja, pa nauka o človeku z dodatkom prve pomoči. Zelo pametno. A kaj takega, kar pač ni vsaj malo politično obarvano, no ja, kaj pametnega ...prikaži večega mislim, danes na ministrstvih pač ne slišijo.

  • Dusan12 10:11 02.november 2021.

    Nika, a si še tu, med nami, če si, ti svetujem, da riporočiš sestri, da naj v bodoče je vampe po tržaško, pe se ji ne bo nič zataknilo, meni se je v tvojih letih zataknila ribja kost iz konzerve ...prikaži več rib Delamarisa, pa sem tudi to preživel, pravilno zajemaj zrak in bo vse vredu

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:30 02.november 2021.

    Tečaj oživljanja bi bilo potrebno ponavljati na vsake tri leta. Brezplačno jih izvajajo na Medicinski fakulteti in so res super.

  • pofukanavlada22 08:27 02.november 2021.

    PUCA MI KURAC

    • crniovcar 08:47 02.november 2021.

      Kaj samo to ???

    • Janez_53 11:08 02.november 2021.

      Teslom pač "pucajo" take stvari. Če se ti bo pa kaj zataknilo, pa uporabi tisto, kar ti "puca". Zagotovo se boš rešil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.