Šport /sport/olimpijske-igre
18809 ogledov

Senzacija pri gimnastiki! Najboljša na svetu padla z grede, sledil še večji šok

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 18:05 05.avgust 2024.

    Bilesova ima uradno diagnozo& ADHD (motnja pomanjkanja pozornosti s hiperaktivnostjo) in jemlje Ritalin, ki izboljšuje koncentracijo..To pa precej pomaga v športih v katerih tekmuje.......Ampak prevelike zaporedne doze povzročijo, da takšen doping občasno zataji

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 08:26 06.avgust 2024.

      Ste dobro podkovani v marsikaterih stvareh Lucky in ne pišete kar na pamet, kar mi je všeč pri vaših komentarjih. Želel bi samo dodati, da se Ritalin uporablja vse redkeje zaradi kratkoročnega efekta. Bolj se uporablja Concerta, ki deluje dlje ...prikaži več in ima manj stranskih učinkov. Tu se uveljavlja tudi Vyvance, ki ima tudi manj stranskih učinkov kot Ritalin. Vse te snovi so seveda prepovedane oz. se uporabljajo le za omenjeno ADHD in bipolarno motnjo.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:37 06.avgust 2024.

      Hja, sam sem imel na sumu, da bo težko tako dolgo s temi poživili držala koncentracijo na takem nivoju, brez nihanj...Pravzaprav je z vsako drogo tako...To je pač moje laično razmišljanje, ki je zgolj površinsko, ampak zato mi laiki lahko ...prikaži več vidimo širšo sliko kot ozka stroka..:) Lep pozdrav "tja dol" :D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.