Slovenija
67 ogledov

Sedem strank o družinskem zakoniku

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izvedenec 16:54 22.februar 2012.

    Darko Kranjc in Pavel Gantar??Kaj pa sta to za ena dva falota, a imata kakšno realno volilno ozadje?Pa Manca Košir, kaj pa je ona za en element?

  • Avatar roksa
    roksa 18:43 22.februar 2012.

    Nisem fašist, moti pa me, da v vsako svinjarijo mešate Janšo, kot da so "strici in njihovi mladiči" brezmadežni in pošteni državljani!!!!

  • Avatar roksa
    roksa 17:54 22.februar 2012.

    Počela K.U.R.B.A. o poštenju!!!Pojma nimaš!!!!

  • tralala 18:09 22.februar 2012.

    To pa je kultura, roksa - tvojemu gologlavemu fašistu primerna!

  • Stolp 09:15 23.februar 2012.

    Da, istospolnost je dana od narave! Od kod pa drugod bi lahko bila?

  • Stolp 09:17 23.februar 2012.

    Še pred 40-50 leti je bilo nekaj nespodobnega in fuj, če sta se v javnosti objemala in poljubljala fant in dekle. No, danes je pa to nekaj normalnega. Čas gre naprej. Tisti, ki to hočete ostanite v srednjem veku ampak ...prikaži več ne ovirajte nas, ki hočemo živeti v svobodni, pisani in raznoliki družbi. Vi svoje fobije zganjajte v zasebnem okolju in nas ne posiljujte z njimi.

  • Rav Rudolf 17:38 22.februar 2012.

    to so pošteni državljani, ki ne uporabljajo prevar za dosego ciljev, kot vaš Ivan in RKC

  • mirko 20:23 22.februar 2012.

    Poznam moški par iz Medvod srednjih let in pri njima živi 17 letni sin od starejšega, kateri pa ima punco od moje sodelavke. Vprašal sem ga kaj bi naredil če bi bil še enkrat star deset let, ali bi se ...prikaži več odločil živet pri mami ali očetu. Odgovoril mi je da bi se zopet odločil za očeta, čeprav je šoli in med prijatelji moral požret marsikatero krepko. Mimogrede, njegova mama si je dobila alkoholika, ki živi z njo.Vidra verjamem da se ti obrača, ampak ne delaj krivice ljudem ki so istospolno usmerjeni in se obnašajo normalno. Spolna usmerjenost nikakor ni svobodna izbira ampak je dano od narave ali vpliva vzgoje od rojstva naprej in jim ne delajte še večjega trpljenja saj imajo sami dost problemov z občutki manjvrednosti in krivde.Vidra ti si pa tipičen homofob, ki ne razume ničesar in je nestrpen ali celo diskriminatoren do istospolno usmerjenih ljudi. Na kratko z dvema besedama: "neumen idiot "

  • vidra 20:01 22.februar 2012.

    Komu škodi družinski zakonik???Nam,ki smo ustvarjeni tako, kot si je zamislila narava.Za reprodukcijo,v kolikor še ne veste.Ko vidim istospolne pare v javnosti pri njihovih nežnostih,mi obrača želodec in je vsekakor to nasilje manjšine nad večino.Tega ne bi bilo,če ne bi ...prikaži več istospolni lobi bil vtkan v vse pomembne pore družbe.Nočem biti žaljiv,še manj agresiven,toda počnite to v zasebnem okolju.

  • vidra 21:00 22.februar 2012.

    Mirko,ne bom te žalil s psovkami,kar očitno tebi ni tuje.Delaš pa medvedjo uslugo zagovornikom zakonika.Torej, po tvoje je istospolnost dana od narave,ali vpliva vzgoje. Stroka,ki zagovarja družinski zakonik, pa meni,oziroma trdi,da otrok vzgojen pri istospolnih partnerjih,ne povzame njihovih spolnih navad ...prikaži več in se lahko razvije v heteroseksualno osebo.Kako torej?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.