Slovenija
23103 ogledov

Še naprej dobri rezultati, zdržimo še malo!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:45 18.januar 2021.

    #PrenehajmoSeTestirati in bo korona izginila.

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 09:37 18.januar 2021.

    Ha,ha,ha,ha,ha bomo videli v naslednjih 10 do 14 dni.... ha,ha,ha,ha....

  • jakec1575 11:11 18.januar 2021.

    Zezultat je pricakovan. smo 30% prekoženi že. Kakšno dologoročno škodo je prineslo prekuževanje bomo videli v naslendjih 3mesece do 5 let. številni se ze vračajo v bolnisnice zaradi sindromov posledic prebolevanja coronavirusa. najbolj problematicni so krvni strdki.

  • journalistsfucksus 09:25 18.januar 2021.

    Vi ste res sli u qrac novinarji!! A ta novinar, ki je napisal tole zdaj dobesedno drka zraven ko pise to??? Zdrzimo se malo??? Resno treba tako pisat?? Kot sem ti ze vceraj povedal.... Proti virusu ne more noben nic, ...prikaži več, nobeno cepivo nebo pomagalo. Virus se je odlocil da se bo povlekel malo, udaril pa bo spet zagotovo v to ni dvoma in bo spet vse isto! Me zanima kaj bos potem pisal....

  • antihojsar15 20:32 18.januar 2021.

    Še ena zavajajočla parola za posrane covid paničarje.

  • serkookaf 05:09 19.januar 2021.

    www︎.︎Duterte︆.︆net - oddličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Joseantonio 11:02 18.januar 2021.

    Kako sežgem sladkor v krvi in ​​popolnoma pozdravim sladkorno bolezen. Hvala dr. Nelson Herbs, na katerega me je napotil prijatelj. Kupil sem zeliščno zdravilo dr. Nelsona, ki sem ga prejel na svoj naslov prek storitve DHL v 4 dneh, pod ...prikaži več njegovim vodstvom pa sem bil v 21 dneh popolnoma ozdravljen s svojimi navodili. Dr. Nelson priporočam vsem, ki imajo bolezni srca in ožilja, hepatitis, virus HERPES, prostato, erekcijo, pljučni rak. Njegov elektronski naslov; drnelsonsalim10@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.