Slovenija /slovenija/crna-kronika
10060 ogledov

Še ena tragična nesreča v naših hribih

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:23 16.julij 2023.

    Gora ni nora nor je tisti, ki gre v takšni vročini gor...

    • Igxigx1 19:08 16.julij 2023.

      Pa saj nobeden ni omagal zaradi vročine. Pa v hribih je tud mal bol hladno. Poleg tega je treba iti zgodaj, še v temi pod lampo, da si najkasnej okol treh, štirih dol. Rajš treh. Itak pa lahko najebes tudi ...prikaži več doma. Lej ga, Humarja. Doma je z lojtre padu. Evo, ker jaz nisem tolk dober, ko Humar, sem samo po štengah fuknil, ko sem nosil ene prizme, ki se jih miram zbebit. Sem imel veliko sreče, da sem se samo potolkel. Če bi na razbito prizmo padel, bi me zrezal ko salamo. Se kaj hujšega.....

    • Igxigx1 19:10 16.julij 2023.

      Poanta: po pameti je treba iti. Se pa živemu človeku vse zgodi, zato obsojanje ni na mestu. Razen če je po hudi malomarnosti, neumnosti. Tisto je pa izzivanje.

    • Ender3 20:53 16.julij 2023.

      Precenjevanje svojih sposobnosti, slaba pripravljenost, neustrezna oprema in izzivanje usode brez osnovnega znanja. Nesreča pa, itak nikoli ne počiva. Naštevam gola dejstva .

    • Igxigx1 21:09 16.julij 2023.

      Absolutno. Vse, kar si naštel, spada v kategorijo neumnost, torej izzivanje nesreče.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 02:11 17.julij 2023.

    Folk hodi v sredo in visokogorje opremljen, kot da gre na Šmarno goro. Na Češki koči je za vikende taka gužva, kot da gre za kakšno romarsko središče, pot pa ni tako enostavna kot si nekateri zamišljajo in jih potem ...prikaži več vidiš tam v sandalih in platnenih supergicah. Ozke hribovske poti so ozke in včasih ne zdržijo takega frkerja. V takih pogoji se hitro zgodi nesreča. Gorski reševalci pa spet zastonj in v svojem prostem času riti naprodaj nosijo.

    • grdi_lepotec 02:30 17.julij 2023.

      Ja, dekle, tu pa imate prav. Ozke hribovske poti so res ozke!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 11:37 17.julij 2023.

      grdi_lepotec pisala v afektu, ker me obnašanje ljudi v hribih res moti. Sem izkušena hribovka, moški v naši družini pa gorski reševalci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.