Slovenija
26304 ogledov

Ceste vzele še eno življenje: Silovito je počilo, voznik avta na mestu mrtev

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 10:50 24.oktober 2024.

    Slabi vozniki gredo v večna obračališča! Dobri,ki nas še služi sreča pa ostajamo! Preddvemi tedni je takšen idiot šel prehitevati na ovinku preko dvojne neprekinjene. Sekunda in…

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:19 24.oktober 2024.

    Pri teh “cestah“in takem vozniškem znanju je dobro da ni še več nesreč

    • timja 12:26 24.oktober 2024.

      v tem članku je bolj vprašanje zdravstveno stanje 69 letnega pokojnega voznika

  • dare326 11:50 24.oktober 2024.

    69 let je kandidat za nenadno slabost, infarkt, visok tlak, itd. Pri sebi sem ugotovil, kadar imam povišan tlak (stres), delam na cesti neumnosti, izsiljujem prednost. Stres nezavedno dvigne tlak, zato sem si rekel, umiri se, čakaj. Spremenil sem način vožnje.

    • timja 12:28 24.oktober 2024.

      pa znižaj pritisk dare....

  • rd2dmk2 09:36 24.oktober 2024.

    zavijte levo, zavijte levo, čez 100 metrov zavijte levo. a vam je to kaj znano ? a veste gledam šoferje, ki kljub moderni navigaciji falijo odcep. in potem obračajo sredi ceste , po možnosti še za kakšnim hudim ovinkom, kjer ...prikaži večr je pregled bolj born vse po navodilih velikega brata" obrnite, obrnite". in tista kretenska navigacia ne zna dati naslednjih navodil: brez panike, čez 100 metrov zavijte levo.e to pa programerji, UI in vsa sodobna IT falanga ni sposobna izvest.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:45 24.oktober 2024.

      Panika zmede šoferja in potem se zgodi nesreča,drugo je mobitel ,pa da ne govorimo o avtoradiih,ki imajo funkcij nešteto in povezano s telefonom,vse to je vzrok nesreče.

    • Naklonsky 10:07 24.oktober 2024.

      Na kadilce si pozabil. Moj sodelavec se je težko poškodoval, ko si je prižigal čik - sam je priznal! Zletel s ceste, se prevrnil, rehabilitacija v Soči…

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:31 24.oktober 2024.

      No potem tudi zehanje prištej,skratka marsikaj zmoti človeka

    • Toma 10:51 24.oktober 2024.

      Pa kihanje!

    • timja 12:27 24.oktober 2024.

      pa manjši infarkt v avtu, ki se je zgodil vozniku pred nesrečo....imaš black out in smo tam

    • rd2dmk2 13:21 24.oktober 2024.

      zarad mene, lahk tud poberete kakšno štoparko ( nimam nič proti če tud štoparja ) pa vam ga potegne in zletite s ceste. sam ne mi na levo zavijat pa -bog ne daj - v mene ko se ravno peljem ...prikaži več po cesti. a bi šlo mal gledat na cesto ne pa zjat vse naokol.

  • nejc32 11:10 24.oktober 2024.

    covid cepiva delajo svoje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.