Slovenija /slovenija/crna-kronika
180 ogledov

S tatom se je dogovorila za nakup svojega kolesa

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:40 14.julij 2016.

    To mi delaj !Od policije itak ni bilo kaj pričakovati - da bi sami ujeli tatu.Če ga slučajno najdejo ali se spotaknejo ob njega.

  • Snežinko 16:26 14.julij 2016.

    Ti že veš...Očitno si star znanec policije, da si tako prepričan.

  • kapibara 09:15 15.julij 2016.

    Imaš prav ! Edina uspešna akcijapolicije "Najdba ukradenega kolesa" za katero vem, je od sodelavca, ki pa je obvestil svojega brata(kriminalista) nekje s SV države, je urgiral in ga je dobil nazaj..

  • Papaja Popi 17:02 14.julij 2016.

    SnežinkoPo čem neki sklepaš, da sem stari znanec policajev ?Po tem , da so nesposobni , leni in še kaj !Ukradli so mi skoraj deset ( 10 ) koles, vsa priklenjena z verigo, z popolnim opisom, ser..št. ...prikaži več in nobenega niso niti poskušali najti, kaj šele, da bi me razveselili, da so ga našli.

  • krtina 11:19 15.julij 2016.

    Se pridružujem tvojemu mnenju. Tudi meni so ukradli že več koles. Policajem sem dal fotografijo, serijsko številko. Pa ni bilo nič. Ne prvič, ne drugič, ne tretjič. So me pa vsakič popisali, nadlegovali na domu in na ulici, kot da ...prikaži več sem kolo ukradel jaz. In policaj mi je rekel - meni so prejšnji mesec ukradli avto. Pa kaj?! Potem nisem več prijavljal policiji. Dve kolesi od mnogih, sem našel sam. Kar v Ljubljani meji na čudež.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.