Slovenija
13 ogledov

"S peticijo do odstavitve poslanca ali župana"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:48 30.november 2012.

    Podpiram , samo morate jasno povedati , da imajo to pravico samo volilci, ki so volili določeno osebo na ta položaj, ali pa jih je v njihovem imenu z izvoljenega mesta premestila na drugo kakšna elektorska komisija ! Ne morejo ...prikaži več Novogoričani protestirat in zahtevati odstop Kanglerja, no sedaj ja, ko je postal državna baraba , kakor tudi Ljubljančani ne morejo zahtevati odstop Župana NM.

  • d 14:12 30.november 2012.

    Kangler: Gotof si !

  • dalia 14:12 30.november 2012.

    Moj podpis je oddan.

  • allstarr111 14:19 30.november 2012.

    Žurnalček, ka nisi t v bolnici ?

  • BenX 15:51 30.november 2012.

    je bil ja. te je iskal na psihiatriji pa so rekli, da si pobegnil.

  • Žurnalček 20:33 30.november 2012.

    Dragi moj Lojzek, nič ne bo z Drugo Republiko, preskočili je bomo, zgleda , da se pelje Tretja Republika , če veš o čem govorim, verjetno pa ne , ker ste nadrkan na Drugo . Đabe vam, đabe vam vse ...prikaži večse vaše priprave manevrske strankarske strukture. Demonstrante ne boste speljali v svoj izkopani kanal. Gre čez, gre čez , poplava postaja nenadzorovana in ne potrebuje KAPLARJEV ! Razumeš ? Mislim , da spet ne. Pa kaj te niso tam zahaklal , k si mene iskal !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.