Svet
1674 ogledov

Rusi stopnjujejo pritisk: Nad lokacijo jedrske elektrarne prvič s temi bombami

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:19 23.september 2024.

    Ukrajinci morajo skleniti premirje z Rusijo in ne poslušati Zelenskega ,ki vodi državo v propad. Večina Ukrajincev se je izselila ,ostali so stari in mladina brez denarja .

  • atamama 15:14 23.september 2024.

    Veliko nas je pametnih, nihče pa ne zna razložiti zakaj so sporazum iz 2014 torpedirali in izsilili vojno. Kot je s strani videti hoče NATO izžeti zmogljivosti Rusije in nato udariti. Ali bo uspelo? Težka bo, ker radiacija se ne ...prikaži veče more omejiti. Kaj mi pomaga če je baza v Nemčiji zadeta pa piha polarni veter proti Jadranu? Kaj mi pomaga, da meče vladajoča koalicija skupaj z opozicijo miljone v zrak za UA, ko pa moramozbrati še par 100 jurjev za otroke, tega pa PV ne vidi. Fej in fuj. Amerika first

  • Toma 16:49 23.september 2024.

    Meni se zdi, da če bodo USA rakete padle na Moskvo potem bomo videli veeeelik goban nad nekdaj Kijevom!

  • Kmodri_ 17:14 23.september 2024.

    Hja, zakaj pa Putler z vojno spreminja mednarodno priznane meje? Samo vprašam!

  • herman3 16:56 23.september 2024.

    Zelenski nas bo potegnil v 3. svet. vojno, mi pa mu brezglavo sledimo. Ne dobesedno mi, ampak naši in tuji politiki, ki jim tako ni mar za žrtve in ne poslušajo svojih državljanov. Vendar pa se ti vojni dobičkarji nečesa ...prikaži več ne zavedajo. Ko bodo zagledali atomsko gobo nad sabo, jih nobeno bogastvo ne bo rešilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.