Avto
25188 ogledov

Rusi obupujejo nad kitajskimi avti, ti predčasno romajo na odpade

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 15:48 23.september 2024.

    Pa mimogrede, na programsko opremo v EV je kdo pomislil? Kaj se bo zgodilo, če Tesla s hroščem prekine delovanje avta ali ga upočasni. Ali se spomnite IPhonov kako so jih upočasnili z nadgradnjo, pa ''nikome ništa''. Ali je kdo ...prikaži več dobil odškodnino? Ali je že kdo obupal ?

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:15 23.september 2024.

    Ko bo konec vojne v ukrajini,se bo tudi trg avtomobilov povečal iz evrope

    • atamama 15:08 23.september 2024.

      Vprašanje, glede na situacijo se bo trg za Kitajce povečal...

  • atamama 06:56 23.september 2024.

    Ne sodim o kakovosti drugače kot potrošnik. Škarje za obrezovanje vrtnic in sadja, baterijske, kupil za cca 300E, zlomil rezilo v garanciji, čakal 4 mesece. Vmes kupil druge po spletu, kitajske, ena od baterij slaba. Naredil ''dispute'' in glej hudiča, ...prikaži več čez 10 dni nova baterija. Naročil rezila, 10 dni po naročilu doma. Aha, tiste prve škarje kupljene v ''priznani'' trgovini z vrtno opremo.Pa sodite o enem ali drugem. Jaz sodim po tem, da ID3 stane 30 ali pa 16 jurjev, odvisno od kje sem, kajne?

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:23 23.september 2024.

    Na trg dajte vse od a do ž ,tudi ruske avte brez izjem,naj si narod kupi kar želi in ne kar bo zahod hotel,to je čisto zavajanje vseh nas,kar na silo rinejo kar si zamislijo

    • Jernej65 08:28 23.september 2024.

      Kakšne ruske avte, kateri so to. Noben ruski avto že zelo dolgo ne ustreza evropskim standardom.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:38 23.september 2024.

      Jernej65 ti tudi ne ustrezaš pa ša se še kar neumorno bentiš po komentarjih,sem mislil da si nehal skakt vkomentarje,pa ti vrag v tebi ne da mira.Vsak ima svoje mnenje,naredi si svojega ,ostalim pusti in ne vsiljuj svojega mnenja ,ker ...prikaži več ti si kralj nad vsemi a ne.

    • Jernej65 12:45 23.september 2024.

      NickMason, imaš zelo kratek spomin, nazadnje si se ti vsral pod moj komentar. Postavil sem ti pametno vprašanje, a nimaš odgovora, ker pišeš nebuloze.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:47 23.september 2024.

      zate nimam odgovora z osli se ne ukvarjam

    • Jernej65 12:51 23.september 2024.

      Tipičen odgovor zafrustriranega bedaka. Piše neke nebuloze in za to res ne moreš imeti odgovora.

    • Idioti 15:29 23.september 2024.

      Mene nobena Lada ni nikoli pustila na cesti. Samo enkrat pred hišo- počil fertajler v kapi. Rešila me je pa na Hrvaškem ,ko sem naletel na 35 m3 plaz kamenja čez cesto pri 90 km h . Samo feltne sem ...prikaži več poglihal in napumpal gume ,letel sem pa po 2 kolesih .

  • Idioti 15:22 23.september 2024.

    Tole v roki lastnika ni noben nosilec ampak plastični pedal !!! Men se je zlomil železni sornik pedala sklopke na Amiju ,pa se ne bo plastika na -30C

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 06:46 23.september 2024.

    Pričakovana medijska ofenziva proti kitajskim avtomobilom pač ne bo odvrnila evropskih kupcev.....Boste pa tukajšnje ovce seveda takšne članke vzele za suho zlato....

    • Jernej65 08:08 23.september 2024.

      Kitajci delajo solidne električne avtomobile, klasični avtomobili zelo zaostajajo za evropskimi, to ve ves svet. Tudi pri električnih so dobre samo komponente kot so baterija, programska oprema, elektro motorji. Podvozje, lega na cesti, vzdržljivost, vozne lastnosti so prav tako zanič. ...prikaži več Tudi Tesla pri teh lastnostih zaostaja za evropskimi. Kitajca ali Tesle ne bom vozil nikoli.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:46 23.september 2024.

      Teslo ne bo Tesle vozil :D!!!

    • Idioti 15:35 23.september 2024.

      Kaj pomeni podatek o legi na cesti ? Podatek sploh za normalne voznike ni važen ,kajti pojem lega na cesti se začne šele pri 30-50km več, kot se oni sploh upajp voziti skozi ovinke . Popolnoma nepomemben podatek za 98% voznikov .

    • Jernej65 15:42 23.september 2024.

      Idioti, je pa pomemben za ostala 2% in tudi na kakšni spolzki, zasneženi cesti, ali kakšnem nepredvidenem manevru, ki lahko celo prepreči nesrečo.

    • Idioti 15:43 23.september 2024.

      Z elektro sem zapeljal pri obračanju na makadamski cesti v majhno luknjo iz katere me pa drseča guma ni mogla izvleči. Rabil sem kar precej časa , da sem prišel s premikanjem stikala v guncanje in ga uspel tako zaguncati ...prikaži večti da sem prišel ven . Pozimi v snegu pa je to nemogoči poizkus ! Zato električarji ,vlečne vrvi seboj ,prej kot pa ketne .

    • Idioti 15:48 23.september 2024.

      Jernej@ Če si šofer ,boš že našel kakšno zasneženo parkirišče ,da boš tu probal obnašanje vozila v spremenjenih vremenskih razmerah. Četega ne počneš , potem si v tistih 98%

    • Avatar SS666
      SS666 16:55 23.september 2024.

      Evo,kaj je avto...,"SATELITI - Vozi lola Audija".

    • Jernej65 18:01 23.september 2024.

      Idioti, sem bolj v hribih doma in imam ogromno izkušenj s snegom, ledom, blatom... Že dolga leta samo 4x pogon. Tudi el. avti, ki imajo 4 kolesni pogon, vsaj s tem ki ga jaz vozim, nimam nobenih problemov. Nikoli pa ...prikaži več ne bom imel Kitajca ali pa Tesle.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:12 23.september 2024.

    Te kitajska sranja dajte na probo pravim šoferjem v roko za en mesec,pa vam bodo povedali kakšna so ta vozila.Novinarji so zabiti črkojebci,ki nimajo pojma o tehniki,še v rikverc ne znajo vozit

  • 4krogci 06:43 23.september 2024.

    Kot da je pri nas s temi kitajci zlo drugace…pride nov avto na slo trg…eno leto ko novinarji skacejo okol teh avtov vse OK pol pa tisina o njih….lastniki ki nasedli propagandi medijev pa se drzijo za glavo ko ni ...prikaži več rezervnih delov, ko crknejo povsem banalne zadeve in podobne reci.

  • Kmodri_ 17:11 23.september 2024.

    Zanimivo je le v primeru, da je novica resnična. Kitajci delajo zelo dobre električne avtomobile, kjer je manj sestavnih delov!

  • jan631 16:24 23.september 2024.

    Kdor hoče kupovat te kitajske smeti naj kar kupuje. Sam vem, da kitajskega avtomobila ne bom kupil nikoli.

    • Kmodri_ 22:17 23.september 2024.

      Ne boš verjel tudi med kitajskim ščitom se najdejo tehnološki biseri! Pa nisem neki čajna fen!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.