Avto
6814 ogledov

Revolucionarni vrtljiv gumb na izhodnih vratih

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bojan Lavrencic 18:01 05.januar 2024.

    Ja tipkanje po zaslonu je verjetno bolj enostavno in varno. Seveda pod pogojem da tipkate po avtomobilskem zaslonu, ker tipkanje po telefonskem je baje zelo nevarno in kaznivo. Tudi neummosti z mahanjem roke za smerokaze ali odpiranje " sibedaha" je ...prikaži več neverjetno ucinkovito in ni mi jasno kako sem vsa ta leta lahko zivel z tem da moram za to pritisniti gumb. Glasovna asistenca tudi ni nekaj novega. Ze kaksnih 18 let nazaj sem to imel v avtu pa priznam....redko uporabljal. Tole sedaj je pa ze absur

  • slopubec 06:35 06.januar 2024.

    Preveč tehnologije, preden se odpraviš v službo, moraš nastaviti avto v menijih. Včasih si avto samo prižgal, nastavil npr.gretje ali klimo in se odpeljal. Sedaj iščeš v podmenijih radio, drsnike za nastavitev gretja itd nepotrebna šara in seveda ekran mora ...prikaži več biti polmetrski! Nihče več ne gleda na cesto.

  • Toma 17:49 05.januar 2024.

    3Dconnection je naredil podoben vmesnik za upravljanje z 3D CAD programi. Uganite, niti eden ing. v biroju ga ne uporablja! Toliko o več kot 60 let staremu čudežu iz pralnega stroja ;-)

  • DasAuto 13:34 05.januar 2024.

    ob vse več izginjanju fizičnih gumbov, bi prav tak še kako prav prišel v čedalje več vozilih...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.