Svet
13544 ogledov

Putinov jastreb grozi z uničenjem Nato članice

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 19:41 15.april 2023.

    Poljaki spet drek mešajo,ko jih bodo dobili po tintari ,pa spet v jok!!!

    • Burja 20:38 15.april 2023.

      Tako je! Naš medo že kaže zobe. Namreč nihče ne bo grozil nam rusom. Samo mi, imamo pravico do groženj in akciji v tuji državi. Pravica drugih nas ne zanima, samo naša pristna ruska.

    • kapibara1 20:44 15.april 2023.

      pantani- JE TAKO ! Potlej pa vekanje pa kakanje

    • Burja 20:49 15.april 2023.

      Tako je, samo da so naši v akciji in da ne kakamo mi, temveč drugi. Hura, naj živi naša pravica.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 18:17 15.april 2023.

    Medvedjev ima podobno retoriko kot Zelenski, ampak tudi takšni morajo biti na ruski strani za protiutež..Kar se Poljske tiče je Zelenskemu ušlo, da po vojni ne bo mej med Poljsko in Ukrajino...Kaj to pomeni, si lahko mislite...Kot sem že lansko ...prikaži večo leto omenil..Ukrajine ne bo več, ampak bodo trije deli....Tisto kar bodo zavzeli Rusi, vmesni pas ki bo demitaliziran, ostalo bodo konzumirale sosede, največ Poljska..Tudi Moldavije ne bo več...

    • kapibara1 20:43 15.april 2023.

      Je tako. Rusi so že prikazali tak zemljevid

    • Jernej65 01:37 16.april 2023.

      lu.ckyss, tebi se je popolnoma utrgalo. Še morilski Putler več ne verjame v to, kar sedaj ti pišeš.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 05:02 16.april 2023.

      Jernej, nekoč, ko boš popolnoma prišel k sebi, boš celo ti moral priznati, da se velika večina mojih napovedi uresniči...Vključno z vsemi predvidevanji in opozorili okrog Covida...Ampak to kreteni hitro pozabite in potlačite, ker ste takrat bili del ovčje črede ...prikaži veče in ste še vedno in vedno znova pri novih zadevah..

    • Jernej65 08:50 16.april 2023.

      lu.ckyss, ne vem kaj od tvojih napovedi se je že uresničilo. Kar jaz spremljam popolnoma nič. Ti si vse razlagaš po svoje in v to verjameš. Tu gor nam prodajaš buče, ki si jih sam naumil. Verjameš samo to, kar ...prikaži več hočeš verjeti. Navajaš podatke iz nekih čudnih, lažnih, nepreverjenih virov, ki jih pišejo covid bedaki, ruski propagandisti, zagovorniki zarot. Ne ceni se toliko. V glavnem znaš samo zmerjati in pišeš kretenizme, da ni večjih. Si pa mojster v spreobračanju resnice, to pa moram priznati.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:56 16.april 2023.

      Kreten boš pač ostal kreten in si že pozabil na obljube o delovanju cepiv, ki so se izkazale za laži..In PCT ukrepi so povzročili veliko škode...Na vse to smo mnogi opozarjali, ovce pa ste pljuvale po nas..Na, tu imaš par ...prikaži več odlomkov, da se spomniš, čemu si slepo verjel.. https://www.youtube.com/watch?v=XEgPPA4hnrU

    • Jernej65 09:11 16.april 2023.

      lu.ckyss, kdaj sem jaz zagovarjal PCT ukrepe ali večino ukrepov, ki jih je predpisoval Janša. Nikoli jih nisem zagovarjal, ker so bili nepotrebni in nepremišljeni. Ne spreobračaj zadev. Pisal si tudi o drugi nebulozah in si razne podatke razlagal po svoje.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:13 16.april 2023.

      Ne izmišljuj si, ali pa jih navedi ..

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:18 16.april 2023.

      Največkrat sem (na vaše zgražanje) trdil, da napačno prikazujejo število umrlih zaradi Covida..Vedno sem pisal, da so umrli s Covidom...In te številke so bile glavni argument za strašenje ljudi in s tem tudi cepljenje... Za te laži bi morala SEDETI ...prikaži več celotna Janševa "stroka"..!!

    • Jernej65 09:24 16.april 2023.

      Še sreča, da takšni bedaki kot si ti ne vodijo naše Slovenije in da razni Kordiši, Januli... pobirajo samo drobtine. Si manipulator, lažnivec, samovšečnež, da ti ni para.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:28 16.april 2023.

      No, pa njim verjemi, dr. "pivopijka" sama pove, kako so šteli mrtve od Covida... https://www.youtube.com/watch?v=BNcppNdP6Xk

    • Jernej65 09:36 16.april 2023.

      Pa kaj mi sedaj prikazuješ nebuloze prejšnje vlade. Ne podtikaj mi nekaj, kar nisem nikoli zagovarjal. Pametoval si čez vse meje okoli covida in trosil laži, ki so bile še hujše od vladnih.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:39 16.april 2023.

      Eno samo laž o Covidu, ki sem jo pisal mi navedi...ali pa zapri lažnivi gobec..

    • Jernej65 09:46 16.april 2023.

      Jih je toliko da ves April ne prideva do konca. Nima smisla. V vsaki tvoji izjavi je najmanj ena laž.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:53 16.april 2023.

      Tipično, ko te postavim pred dejstvo, zmrznež.. Lepo, da si pokazal, da si le brezvezen nakladač..

    • Jernej65 09:59 16.april 2023.

      V glavnem je bilo v najinih debatah tako, da ko te jaz postavim pred dejstva začneš zmerjati. Malo si poglej zgodovino najinih debat.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:03 16.april 2023.

      Ja, za boga milega, pa napiši vsaj enkrat eno dejstvo in ne zgolj "rekla kazala"... Sicer pa bodi dovolj, je brezveze, ker si brez argumentov..

    • malarin 14:00 16.april 2023.

      LUKIC, ti si še mlad in neizkušen, maš srečo . . .

    • janči 15:29 16.april 2023.

      Bi bil že čas, da se počasi umirite vi senilni starčki, simpatizerji in vazali sprevržene ameriške demokracije in ukrajinskega hinavskega in sprijenega nacionalizma.

    • Jernej65 17:03 16.april 2023.

      janči, kaj je mulček, še kar kakaš v hlače. Ti ne boš nikoli star, vse življenje boš posranček.

    • janči 18:14 16.april 2023.

      Hahah, spet se je hlapček Jernejček oglasil in še zmeraj išče svojo pravico. Ampak ti povem Jernejček, težka bo tale. Mislim, da boš moral počasi začeti puziti proti Ukrajini, nujno rabijo kanonfuter, ker jim je svojega že zmanjkalo.

    • Cccc 21:34 16.april 2023.

      Janći spizdi v rodno ruzzijo

  • leonardo 06:49 16.april 2023.

    Hm, ja, grozi lahko le Amerika in EU???

  • janči 17:59 15.april 2023.

    Prigožin je bil vedno realen človek, tudi vsi njegovi komentarji s fronte odražajo resnično in pošteno dejansko stanje. Kot vojak ima najbrž tudi vsaj deloma prav, ampak odločil se bo Putin. Medvedjev je pa oster v svojih izjavah, ampak v ...prikaži več tem primeru Morawieckega ima popolnoma prav.

    • kapibara1 20:43 15.april 2023.

      Izjava Wagnerjevca ni v tem konteksu, kot jo nam predstavlja zahodno novnarsko govano

  • BenX 20:40 15.april 2023.

    Vojna med natom in Rusijo že poteka in to kar nekaj časa. Kdo ima vsak dan več in kdo vsak dan manj ozemlja se ve. Nemčija in Anglija sta že brez municije, verjetno še mnogokateta druga "velesila". Če bodo udarili ...prikaži več direkt po Rusiji bo pa VSEGA dokaj hitro konec.

  • Idioti 19:29 15.april 2023.

    Kaj se čudite kot bij na novo ofatbana vrata ! Vsakemu cepcu j ejasno , da bo Poljska dobila atomske z leve in desne , če se bo NATO vmešal v vojno !

  • Avatar Syn
    Syn 21:38 16.april 2023.

    Bravo Medvedev! Vedno sem ga spoštoval in ga bom še naprej. Tistega Poljskega ritoliznika pa naj hitro dajo nekam na kompost.

  • Idioti 12:43 18.april 2023.

    Ni to noben Putinov jastreb ampak bivši predsednik in 2 x premier Rusije !!!!! Jeba vas jastreb , v Wašinghtonu jih poiščite , banda ameriška !

  • jakec1575 21:39 15.april 2023.

    Meni vse te izjave povedo vec, kaj se dogaja v rusiji, kot pa kaj se dogaja na fronti. Prigozin je pac Putinu povedal, da ce hoce kaksno zmago praznovat, naj to stori zdaj.

  • Burja 19:37 15.april 2023.

    Žalostno kam pripelje človeka sovraštvo. Le kdo si želi izgled podoben Putinovem jastrebu. Slika, ki pove tisoč besed.

  • Burja 19:05 15.april 2023.

    Ta pa res laja. Ni čudno, večno v ozadju Putinove sence, želi svojo nemoč prikazati kot nekaj čemu bi morali dati pozornost. Ampak Rusija ni zahod, kdor preveč laja, kmalu dobi ustrezno zdravilo.

  • Jernej65 18:05 15.april 2023.

    Ta palček še vedno misli, da lahko radirajo vse pred seboj. Vsa mogočna ruska vojska še enega mesta v Ukrajini ne more osvojiti. Pred enim letom so imeli v rokah veliko več ukrajinskega ozemlje, kot ga imajo sedaj. Če se ...prikaži več ne posega po jederskem orožju, ga Nato zbriše v enem tednu, da ne bo vedel kje se ga glava drži. Že Prigožin se je naveličal pošiljati ruse za kanonfuter ukrajincem.

    • Dragonja 18:28 15.april 2023.

      Medvedjev ima res prav,Poljska je pač najbljižja in najbolj aktivna proti Rusiji,zato tudi ta izjava M.

    • Ender3 20:52 15.april 2023.

      Jernej zopet si vse zamočil. Prvo kot prvo strup je, vedno v majhni flaški. Kot drugo nisi informiran kaj, se dejansko dogaja in kaj je vzrok namernim taktičnem bojem za Bahmut. Število mrtvih ukrajincev ti lahko pove kdo, je v ...prikaži več izgubljenem položaju. Normalno bi bil v prednosti tisti, ki se brani. Tistih 2O% odprtega prostora omogoča Rusom, da ukrajinske rezerve vabijo v past in uničenje. Je vprašanja časa in rezerv, ki jih je še ostalo. Prigožin je sprožil samo medijski spin za kaotičen konec..

    • munja 21:47 15.april 2023.

      Madonca Ender, zdaj si nam pa res odprl oči! Zaklepaj vrata in zapiraj okna, da te ne ukradejo.

    • Jernej65 01:25 16.april 2023.

      Ender3, tudi jaz včasih malo poškilim kaj pravi ruska propaganda. Je videti, da si popolnoma podlegel njihovim lažem. Morilski Putler mora svojim ljudem lagati, drugače bi že zdavnaj doživel ljudsko vstajo. Isto je delal Hitler. Ne morem verjeti, da nekdo ...prikaži več v Sloveniji nasede temu bedaku. Ogromno je mrtvih enih in drugih. Definitivno je mrtvih več rusov, saj imajo pri svojem jurišanju ogromne izgube. Ruskih elitnih enot v glavnem ni več, to je znano dejstvo, ki ga Putler skrbno skriva.

    • Jernej65 01:50 16.april 2023.

      Ender3, zapomni si nekaj. V naslednjih mesecih bo Putin izgubil še več ozemlja. Bom videl kaj boš potem pisal in kaj bo morilski Putler naumil za lahkoverneže kot si ti. Srečen je lahko, če bo na koncu obdržal vsaj to, ...prikaži več kar je okupiral pred vojno.

    • Ender3 13:09 16.april 2023.

      Jernej&munja jaz se ne skrivam..v klet mi ni treba in vidim in spremljam lahko veliko več kot, nick imena skozi okna Trstenjakova. Upam, da bosta še na forumu, ko pade Ukrajina in se ukine komentiranje slaboumnih propagandistov..

    • Jernej65 13:20 16.april 2023.

      Ender3, upam da še boš ti, ko bo morilski Putler dokončno pogrnil. Že eno leto vse mimo sekaš. Sicer si pa toliko dementen, da se ne spomniš več, kaj si včeraj pisal.

  • Soljatar 18:24 15.april 2023.

    zakompleksan možicelj...

    • Ender3 20:39 15.april 2023.

      Soljatar je v tvojem resničnem življenju kdo, ki ga ne bi skritiziral. Morda kaplar Janez znan kot glanzkopf..?

  • Soljatar 17:50 15.april 2023.

    zafrustrirani pritlikavec misli da se ga bo kdo ustrašil phahaha....

    • Ender3 20:37 15.april 2023.

      Kaj soljatar misliš, da boste na varnem če udarijo Rusi..?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.