Svet
6308 ogledov

Prva skupna izjava Cie in MI6 v zgodovini: "Svet je v veliki nevarnosti"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 20:09 10.september 2024.

    Največjo grožnjo svetovnemu redu in miru predstavljajo ravno ZDA in VB! Njihova je tudi odgovornost za vojno v Ukrajini in genocid v Palestini!

    • mph2 05:46 11.september 2024.

      Pa, Vietnam, Sirija, Libija, Afganistan, ... pa niti Homeini se ne bi zgodil Iranu brez njih, ... itn. Ni večjega zla na tem planetu od teh, ki jih ti predstavljajo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 06:52 11.september 2024.

      Nas pa 2018 leta Pahor prodal Ameriki,tako da smo še mi hočeš nočeš usrani zaradi njih,osamosvojili smo se da bomo samostojni in smo spet na istem,prej je bila vojska za obrambo le nas,zdaj nas pošiljajo pa kamor amerika reče!!!! .Ameriška ...prikaži več politika ne spada k nam in pika,vedno bom proti ,ker nočem biti hlapec.

  • 4krogci 20:40 10.september 2024.

    Če bo kdo vspel nardit red na tem svetu bo to nardil Rus in Kitajc....bo boleče ma ga bo nardil.....Mi6 pa Cia pa ZDA in VB pa tko vemo da znajo sam sranje po svetu delat!!!

  • miran29 20:50 10.september 2024.

    ko židje banksterji, ki svetovni red ustvarjajo oz spreminjajo prek CIA in MI6 hkrati govorijo kako bi ga umirili....židovski nastavljenci so tako v Rusiji kot na Kitajskem in samo izvajajo židovsko agendo WEF...t.j. svet po židovski podobi! Vse po planu....prek ...prikaži več židovskih medijev vam sporočajo svojo resnico....ki ji morate verjeti...podaniki....oz goyimi...

  • bobubob 21:10 10.september 2024.

    Ja, ogrožen je svetovni 'red', ki sta ga ta dva tiča (in njuni predhodniki iz iste jate) gradila od druge vojne dalje. Na pogorišču 'reda', ki so ga skušali, prav tako kot danes, vzpostaviti na tujih tleh s pretežno tujimi ...prikaži veči žrtvami, takrat financiranih še z lastnim denarjem, danes pa jim tudi to financirajo drugi. Pričakovati je, da bo zeleni končal tako, kot je dolfe. Ko namreč nisi več uporaben, postaneš nevaren lastnim delodajalcem te zvrsti . Kljub temu ne manjka takih izdajalcev domovine.

  • LukaMB 21:26 10.september 2024.

    Prva skupna izjava največjih teroristov na svetu in njihovih nato-teroristov satanistov iz satanističnega otoka povezanega z zionisti.

  • Avatar Syn
    Syn 21:46 10.september 2024.

    Če bi se zahod in njihovi ritolizniki brigali za sebe, takega stanja ne bi bilo. Še dobro, da sta Rusija in Kitajska globalni velesili, bistveno močnejši kot ZDA in ostali zahodnjaški ritolizniki. In vsak od teh papkov bo raje 2x ...prikaži več premislil, če bi zobal češnje z njima. Da ne omenjam še ostalih držav BRICS bloka, kateri se kot mah širi na celoten globalni jug in vzhod.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 02:15 11.september 2024.

    Mi6 in Cia sta načrtovali praktično vse vojne zadnjih desetletij v katerih in zaradi katerih je umrlo in umira milijone civilistov vključno s trenutno ukrajinsko in naslednjo na območju Tajvana....Sedaj se je tej koaliciji smrti pridružil še vrh EU...Sejemo smrt ...prikaži več in želi bomo ...kaj ?!

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:19 11.september 2024.

    Se vidi,da jim kuzla že močno skače v tazadnjo,zato pa toliko jamranja in jokanja!!!

  • andrej084 22:21 10.september 2024.

    Sedaj je čas, da James Bond 007 reši zda in vb pred rusi in kitajci. Se kdo še spomni bebastega Blaira, kako je hujskal, da ima Irak jedrsko orožje. Potem, ko so razdejali celo državo in pobili mnogo nedolžnih, tega ...prikaži več orožja za masovno ubijanje niso našli. Sedaj se jim tresejo hlače, ker so jih rumeni prehiteli. Upam, da ne naredijo kakšne pozda3ije.

  • Avatar Leon
    Leon 06:52 11.september 2024.

    "Svet je v veliki nevarnosti"...prav zaradi delovanja CIE in MI6.

  • Nelaži 13:21 11.september 2024.

    Mosad, CIA, MI6, trije proizvajalci terorističnih napadov po svetu, najhujši zločinci človeštva in plačanci svetovne kabala mafije.

  • atamama 13:06 13.september 2024.

    Zanimivo, ko je govora o ''demokraciji'' in ostalem .... pa ne vem koga bi vprašal ali so ''Quantamo'' zaprli ali upajo da bodo še koga lahko zaprli...

  • QSprm 10:32 13.september 2024.

    Zelo zanimivo bo videti potek tega "pogovora". Najbrz bo se najblize scenariju debate med slepim in gluhim. Morda bi moral britanski izrodek vzeti s seboj velikega vizionarja borisa, ki je preverjeno zagotovilo, da se bo vojna v ukrajini razvila v ...prikaži več pravo smer. Smer ww3. Tako pac je, ko si krmilo drzave prodajajo razlicne vrste norcev.

  • Kmodri_ 22:43 10.september 2024.

    Putler je navadni bully z ulic St. Petersburga!

    • Kmodri_ 20:52 11.september 2024.

      Ja jasno da ni, ko pa se toliko srbinov istoveti z njim!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:37 12.september 2024.

      A to se sam s sabo pogovarjaš?!!!

    • LukaMB 19:23 13.september 2024.

      Pantani2, vsi ki so za mir in razumejo zakaj se je operacija Z morala zgoditi in je posledica zaradi teh mi6 cia in zionistov satanistov lgbtq nato-teroristov, so za njega Srbi in srbini in rusofili, vsi z malo več zdrave ...prikaži več pameti so zanj nevarnost, kajti čedalje bolj spoznava da je zabit in vztraja do konca pri svojem stališču, ker bebček ne ve da je bebček, se tega ne zaveda in zato mu je lepo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.