Slovenija
30 ogledov

Proti Simobilovi podražitvi tudi na Facebooku

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 11:59 08.avgust 2011.

    No takšnih težav na Tušmobilu recimo nimate. Tudi sam sem biu simobilovec kar nekaj časa in še sreča da sem pred 2 leti odšel na Tušmobil. Nikoli nobenih težav in na koncu meseca imam račun prepolovljen za več klicanja in ...prikaži več srfanja po netu. Sploh ne vem kaj še ljudje delajo na Simobilu. Natagujejo te na vsakem koraku!

  • Aleš Kocjan 13:01 08.avgust 2011.

    Jaz grem na T2.

  • Titan71 16:44 08.avgust 2011.

    Simobil je s to potezo naredil napako, katera zna bit kar usodna. Glede na arogantnost Mobitela, je izbira pri nas kar se mobilnega operaterja tiče jasna, da je trenutno najboljša izbira Tušmobil. Oni to znajo izkoriščati in se dejasnko trudijo ...prikaži več za svoje uporabnike in poskušajo biti še boljši kar jim zelo dobro uspeva. Za Simobilovo potezo pa nimam komentarja...

  • 1111 12:08 08.avgust 2011.

    ...jst sem tudi na simobilu in bom šel drugam, sej tej pajaci samo zadeve komplicirajo...plačevanje najemnine vnaprej, pa račun ti neznajo obrazložit...kradejo pa kot srake...sram vas bodi...adijo!!

  • gggg 14:48 08.avgust 2011.

    Temu dejanju Simobila se je treba zoperstavit, sicer nam bodo kmalu vsi (ne samo mobilni operaterji) začeli zaračunavati nekakšne pavšalne zneske za pokritje morebitnih stroškov in za uporabo storitev, ki jih itak ne rabimo...

  • Aleš Kocjan 13:05 08.avgust 2011.

    Sem pa do zdaj imel Simobil za resno firmo. Vsaj malo bolj resno od Mobitela. Očitno pa njihovo rzamišlčjanje ni nič drugačno.

  • Bozidar.Frelih 13:31 08.avgust 2011.

    Jest ne mislm nč na fejsbuk lazt. Odpoved je že spisana, še printnem pa pošljem. Do 29. majo klukci čas da si premislijo.

  • Naglas 13:47 08.avgust 2011.

    In kaj bo potem, ko bo na FB-ju "zilijon" ljudi "povšečkalo" in zlilo svoj gnev na SiMobil?Nič ... popolnoma nič!Kot, da bi se na FB-ju zbrali in začeli, da plačujemo preveč davkov in smo proti ukinitvi ... <br ...prikaži več />Vsak je svoboden in lahko zamenja operaterja kadarkoli. Če pa ima sklenjene anekse ... je pač njegova krivda, če se je vezal zaradi telefona po 1€.

  • zlicka 13:55 08.avgust 2011.

    sem bil na mobitelu, pa so si začeli zmišljvat neke dodatne stroške in sem šel na simobil, ki zdaj počne povsem enako. banda! očitno bom moral dati priložnost še mirkotu. kolko sem prevrjal okoli imajo trenutno res najbolj poceni pakete, ...prikaži več pa še omrežje so baje poštimali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.