Slovenija
25 ogledov

Pritegnjeni naj ostanejo pritegnjeni

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 19:37 24.februar 2016.

    Ja.... čista resnica. Ta država je že desetletja slabša od svinjaka. Mačeha slovenskemu narodu... pa naj bo desna ali leva vladna opcija, vsi so eni navadni lopovski prasci, egoisti, nesposobneži,.... Sram me je vedno bolj, da sem del te nesnage.

  • KOJAK 19:55 24.februar 2016.

    Slovenceljni preberejo samo naslov, pa mogoče še nekaj stavkov, več niso sposobni. Sem se ravno danes nasmihal on prebiranju facebooka, o tem regradu pa še o beguncih... kako kradejo, posiljujejo, ... sicer je pa dovolj da odpreš spletno stran od ...prikaži več vernimov velikega vodje "nova24", že po naslovnici človek dobi občutek da je v državi vojna.

  • Lavdan 19:31 24.februar 2016.

    Bravo KOŠIR, končno se enkrat strinjam s teboj. Je..jo nas kjer nas morejo in pri tem jim pomagajo razne bedaste iniciative, katerih člani si iz čistega dolgčasa izmišljajo vsemogoče neumnosti, da bi nam čimbolj zagrenili življenje.

  • september 19:58 24.februar 2016.

    Zelo zanimiv je zadnji stavek....Nima nihče asociacije na migrante?Hvala bogu,da mi država ne predpisuje novinarskih kvot.Vsaj to.

  • september 20:00 24.februar 2016.

    Bejž no...čigav vernik pa si ti?

  • izRODEk 20:00 24.februar 2016.

    Vse te neumne zakone izglasujejo poslanci, izvoljeni s strani ljudstva. V Sloveniji smo, da bi zajebali Turka, izvolili Pahorja, da bi se rešili Janše, Cerarja...priznajte si: vse od l.2004 Slovenijo obvladujejo delno do zmerno retardirani ljudje.

  • dragec 20:07 24.februar 2016.

    Neumni SLO desničarski ksenofobi

  • KOJAK 23:55 24.februar 2016.

    Verjamem vase, nikakor pa ne medijem in politikom.

  • malonaokoli 08:55 26.februar 2016.

    si pozabil da je vsak tretji občan, upokojenc !

  • se_eden 17:03 29.februar 2016.

    uredbe ne sprejema zakonodajalec...

  • dragec 14:04 01.marec 2016.

    Tudi jaz se ne počutim svobodno ko je gledam to desničarsko bagro

  • JT_Thomas 10:28 03.marec 2016.

    No, malce, da popravim... Že od leta 1990 in ne šele od 2004... Če smo že pri tem. Če si kritičen, bodi pošteno kritičen. In to pošteno kritičen na tak način, da kritično oceniš delo tudi tistih, ki "sijejo" kot ...prikaži več neke zvezde, pa se je v njihovem času delala največja bančna luknja... In tu imam v mislih OBLASTNIKE OD LETA 1990 NAPREJ.. Predtem pa tako ali tako ni omembe vredno... ŽALOST!

  • JT_Thomas 10:30 03.marec 2016.

    Mislim, da glede na to, da smo prva država po obdavčitvi na SVETU imamo tudi "high-end" lopovov verjetno največ "per capita". In to že odkar država obstaja....

  • JT_Thomas 10:31 03.marec 2016.

    Hahahaha! Zato pa smo tam, kjer smo... Desničarji na levičarje, levičarji na desničarje, v "centru" se drenjajo ostali, iz nogavic (tistih starih in smrdljivih) vlečemo partizane in domobrance... Če pa pogledamo resnici v oči, so pa barabe TAKO NA LEVI ...prikaži več KOT NA DESNI in imajo PREDVSEM ROKE OBRNJENE K SEBI. Prašički se zamenjajo, korito je pa vedno bolj prazno...

  • malonaokoli 08:53 26.februar 2016.

    saj veste kako to gre v naravi...ko je preveč vsega v izobilju, je treba porušit, da se bo lahko zopet planiralo in gradilo...stara Evropa je invalidna, betežna in senilna tako kot njena mesta s prebivalci...

  • Tupamaros 08:10 27.februar 2016.

    "zig hajl" butec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.