Magazin /magazin/vip
76160 ogledov

Princesa Kate: Je res zbolela za to vrsto raka?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:08 25.marec 2024.

    Koliko enih špekulacij okoli bolne ženske. Ne glede na njeno funkcijo in položaj v družbi, bi morala imeti mir in zasebnost v primeru bolezni.

    • Idioti 20:42 25.marec 2024.

      Ne seri ! Ravno miru ne sme imeti ! Vsi šivi se zacelijo v 10 dneh . Če ga maš , potem samo o tem razmišljaš , to pa vodi proti psihičnim motnjam . Rabi čimveč druženja , da pozabi ...prikaži več na bolezen , boli pa tako ne , da bi je telesno izčrpavala ! Imam prijatelja , ki ima raka zraven glavne žile , hodi na kemo in takrat je v q , potem pa povsem normalno živi in dela naprej .

  • Idioti 20:29 25.marec 2024.

    Jaz nisem noben dohtar pa sem rekel ,da ga ima na jajčnikih ! Veza- ali niso pred kratkim namigovali , da je ponovno noseča.

  • Avatar skeptik
    skeptik 18:40 25.marec 2024.

    Spet vaša primitivna obsedenost z eno razvajeno lajdro. OK, je bolna. Žal mi je za vsakega, ki se bori z rakom. A se ne bi vseeno raje sprehodili do našega Onkološkega inštituta v LJ in prešteli koliko ljudi se tudi ...prikaži več tam bori s to boleznijo? Koliko je mogoče obupanih mater samohranilk, ki jih je groza samo ob misli na črni scenarij? Za to kraljevo bejbo bo super poskrbljeno, za njene otroke tudi, čeprav je vsakemu ki raste brez mamice težko... Bedni ste s temi novicami, celo z več novicami na dan

  • Idioti 20:33 25.marec 2024.

    Jaz ne razumem , da oboleli skrivajo bolezen AIDS , TBC , Tifus , demenco , psiho bolezen in podobno ! Pa kaj se preserava in ne pove da ga ima in kje . Ko sem ga jaz fasal , ...prikaži več sem vsem prijateljem povedal , da sem ga fasal na črevih . In odrežejo in ni ga več . Velka skrivnost .

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:38 25.marec 2024.

    Kar dva prispevka,a ni nič naših dogodkov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.