Svet
40886 ogledov

Primer deklice Danke. Preobrat v zvezi z oosumljenim in njegovim bratom?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 09:01 20.april 2024.

    Tole postaja kot telenovela. Mene zanima samo eno: ali je kateri koli že psihopat punčko res po nesreči še zadavil, ko ne bila ta še pri zavesti, ali je bila nezavestna in so jo samo nekje odvegli. Pisalo se je ...prikaži več vse živo. Jaz samo upam, da je niso res zadavili, ko je bila pri zavesti. Ko si predstavljam majhnega otroka, ki sploh ne razume, kaj se dogaja, le to, da mu nekdo streže po življenju, pa ne ve, zakaj, mi gre na jok.

    • Idioti 13:26 20.april 2024.

      Takšnih strahovitih dejanj so zmožni samo tisti , ki so bili dolgo vvojni in delali zločine nad ujetniki ! To je za njih mala malica ! Stari so pa ravno dovolj !

  • sam1 03:30 20.april 2024.

    Kakorkoli že se je zgodilo,vsaj eden je plačal za svoj zločin......

  • Ender3 21:05 19.april 2024.

    Zgodba postaja vedno večji misterij..Mediji pa glavni izvor za različna ugibanja in manipulacije. V Srbiji brez demokracije obstaja življenje vse bolj kaotično..

  • Idioti 13:22 20.april 2024.

    Za odgovore na vsa vprašanja, kompletna pojasnila dogodkov, ne samo DA ali NE na poligrafu, ni potrebno nobeno nasilje. Odgovori oz. pojasnitev postavljenih vprašanj ni sicer dokaz ampak , da se preiskava obrne v pravo smer, da se ve kje ...prikaži večje in kaj iskati in kaj se je zares zgodilo, ne pa da prekopljejo pol Srbije. Ob tem človeku niso kršene nobene ljudske ali osebne pravice, ker še sam ne ve, v kakšni situaciji resnično je! To je dogodek, ki bi moral uporabiti vse mogoče opcije zasliševanja.

    • Idioti 16:02 22.april 2024.

      Vidva ki sta dala minus , bodita tolko pametna , pa imenujta sredstvo , ki sem ga imel v mislih ! Ne vtikajta nosove in jezik tja , kjer pojma nimata !

  • atamama 21:24 19.april 2024.

    Škoda da se niso prej posvetovali z američani pred začetkom zaslišanja. Njih praksa v quantanamu kaže, da redki umrejo, ostanejo invalidi....povejo pa vse in še več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.