Slovenija
4 ogledov

Pričakovati je dvig cen bencina

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • yazman72 15:08 17.avgust 2012.

    ja seveda res se že dolgo ni podražil.....

  • ghz891 18:22 17.avgust 2012.

    Aja pa sama kurilna vrednost goriva je neodvisna od temperature in ostalih dejavnikov.

  • timslum 22:50 17.avgust 2012.

    Verjetno je poleg goriva še kakšen dejavnik, ampak Tifon (črnorumene črpalke) naj bi imel najboljše gorivo na hrvaškem.

  • bojovi 22:56 17.avgust 2012.

    Ampak pomebno je da JJ drži obljubo in je znižal bencin, aja saj res najprej ga je podražil za 3 cente nato spustil za 1 cent in zdaj ga že drugič ali tretjič dviguje.JJ vas j**e v glavo ...prikaži več Janšisti, vi pa ga še kar podpirate.

  • ghz891 18:20 17.avgust 2012.

    Nevem če je fizično sploh mogoče da lahko pride do take razlike v gorilni vrednosti ob popolnoma enakih pogojih, oziroma obrati, št postankov, letni čas. Kaj pa hitrost potovanja in ustavljanje, si to tudi upošteval?http://www.metrompg.com/posts/winter-mpg.htm

  • mirko 18:10 17.avgust 2012.

    Sam nisem mogel verjet, ko sem se vračal z dopusta v bližini Rijeke natankal dizla poln tank. Nisem bil presenečen nad ceno, to sem že itak prej vedel, da je dol ceneje. Presenečen sem bil nad kvaliteto dizla. Za vsako ...prikaži večo merim koliko prevozim z enim polnim tankom. Od hrvatov do doma imam kakih sto kilometrov, potem sem se vozil kot običajno vsak dan v službo in nazaj. Z hrvaškim dizlom sem naredil točno, verjeli ali ne 169 km več, kot z dizlom, ki ga tankam doma na Petrolu. Ne razumem zakaj je do tega prišlo. Vprašal sem tudi trgovce na bencinskih servisih, ki so se pa samo smejali. Ali je res gorilna vrednost toliko višja v hrvaškem dizlu ? To je bila neka rumena bencinska postaja, ime sem pa pozabil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.