Magazin /magazin/vip
22684 ogledov

Presunilo vas bo srce parajoče priznanje Vesne Milek

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:46 23.oktober 2024.

    Sem se zjokal že ko sem prebral naslov tako, da sploh nisem več rabil naprej čitat...

  • Avatar MS
    MS 12:55 23.oktober 2024.

    Vesno smo rado brali in jo poslušali v medijih! Vesna je nadinteligentna, izobražena i zelo načitana dama! Perfekcionizem je pri njej bil vseskozi evidenten, kar je njnem delu dalo visoko dodatno vrednost! Zato smo jo imeli radi! Žal je dama ...prikaži več zato plačala visoko ceno! Vesna spočij se, ustavi malo konje in se nam vrni! Čakamo na tvoje kolumne, podkaste in javne nastope!

  • bleki 08:18 23.oktober 2024.

    No takih je v sloveniji ogromno.

  • gregor96 13:38 23.oktober 2024.

    ja očitno spet manjka ena moška roka, da udari po mizi, ali pa vsaj nežno po riti

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 20:05 24.oktober 2024.

    Pa kaj za vraga je s to pomehkuženo mladež v Sloveniji. Vsi pisarijo o neki izgorelosti, predavanja in pisanje knjig. Jaz sem 4 mulce hranila in vzgajala do diplome, poleg 42 let službe v zdravstvu, zidanja hiše in kasneje vikenda. ...prikaži več. Vse sva z možem sama postorila skrbela brez izgorelosti. Koliko izgovorov in samo pomilovanja je v mladih...

  • Friderik1950 08:18 23.oktober 2024.

    Je, je dobra, glede na žanre, ki jih pokriva, kar nekako univerzalna. Je pa res, da je premalo popularna in če jim popularnost pade, se vse slikajo v malih kopalkah na jahti pred skokom v morje in to ji tudi ...prikaži večdi predlagam, lahko je tudi nenašminkana.

    • dare326 14:42 23.oktober 2024.

      Zate je samo še Makarovička, našminkana.

  • Pierre 10:00 23.oktober 2024.

    Spet izpostavljanje z boleznijo.... BEDNO!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.