Slovenija
10771 ogledov

Preobrat: Sodniki odločili, shodi začasno dovoljeni

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 21:03 15.april 2021.

    Tu se nima kaj odločat, opredeljevat, gre se za ustavno določilo, pravico, ki se z strani vlade krši, in zanimivo, odločitve prelaga na sodnike.

  • JZekspert 23:05 15.april 2021.

    Eto, le dobra novica, konec je ljudje, KONEC!! KONEC te namišljene VOJNE!! Vsak dan bom protestiral, vrnite nam VSO SVOBODO, vrnite nam nazaj 1 leto in 1 mesec, p*duni!! Zarota dela najbolj pokvarjenih zdravnikov- sektašev, velike večine medijev in politike ...prikaži več se je izpela. Samo ne past zdaj, pri zadnjih bitkah, ne se cepit ravno tik pred koncem. Pamet v roke, raje počakajte.

    • asmas1965 06:56 16.april 2021.

      nisem privoščljiv vendar upam da zboliš tudi fizično( za covidom) mentalno si že itak bolan od rojstva

    • Avatar Leon
      Leon 07:39 16.april 2021.

      asmas ...ne koplji jame drugemu

    • asmas1965 18:49 16.april 2021.

      leon jamo koplje drugim "JZekspert"jaz sem ga samo opomnil

  • JZekspert 23:10 15.april 2021.

    V Ljubljani bo najmanj 50.000 ljudi, zapomnite si te besede, zelo burno bo. S to tiransko vlado je konec, še plačani troli iz kleti bodo utihnili, upam, da bomo zamenjali tudi izjemno medlo, pravzaprav 1 leto in 1 mesec posrano ...prikaži več opozicijo, ki to ni bila, en konkreten reset rabimo, in to islandskega tipa!!

    • ginko 23:51 15.april 2021.

      Na žale pojdi, da se boš rezerviral vrsto, če te Covid sesuje, da ne boš ostal na vrhu in še naprej bluzu.

    • Avatar pantani
      pantani 07:28 16.april 2021.

      JZekspert podpišem. ginko, skrij se v klet!!!

    • miškolin 08:25 16.april 2021.

      Drekači so spet prišli malo na svoj račun..

  • Avatar crusader666
    crusader666 21:15 15.april 2021.

    A so se mal pokakal, drekači kupljeni?

  • si_rob 21:35 15.april 2021.

    To sem čakal že več mesecev. Končno se je ustavni zbor zbudil iz zimskega spanja. Upam, da bodo kolesarji aktivni!!

  • hubertfast 06:39 16.april 2021.

    Komaj čakam prvi protest, to je res pravi žur, pa še nekaj koristnega za državljane narediš

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:53 15.april 2021.

    Komaj čakam! Neverjetna energija se pretaka na shodih proti vladi.

    • miškolin 08:22 16.april 2021.

      Policaji so že tudi polni energije in komaj čakajo, da potipajo kakšno levičarsko prazno betico....zadnji čas, da jih vlada izpusti malo iz verige.

  • miškolin 10:41 16.april 2021.

    V Ameriki nov strelski pohod, osem mrtvih, več ranjenih. V BiH policista zverinsko pretepla nebogljenega mladega moškega,.....Kako se pa kaj počutijo naši dobronamerni in politično nepristranski ustavni strokovnjaki, ko so levičarski politični shodi za njih bolj pomembni od zdravja vseh ...prikaži več državljanov? Verjetno si izplačujejo kar lep covid dodatek k svoji plači?

  • brencl47 07:36 16.april 2021.

    Svobodno demokratično izražanje ljudstva so tudi anarhija, razbijaštvo, kriminal in terorizem! Samo katerega dela ljudstva?

  • Avatar Leon
    Leon 07:37 16.april 2021.

    LJ,MB,CE,NM,GO ,KP,SG,MS,KK,......vidimo se na ulici.

    • miškolin 08:18 16.april 2021.

      Policaji tudi komaj čakajo, da jih vlada že izpusti malo iz verige....kar nekaj levičarske svinjarije se je nabralo v državi in jo treba počistit.

  • Avatar Leon
    Leon 13:52 16.april 2021.

    Janša nam je podaril dva dneva! V Sloveniji nimamo več policijske ure. Trajala je natanko 174 dni. Janez Janša je bil zaradi afere Patria leta 2014 na Dobu zaprt 176 dni. Zdaj vam je seveda povsem jasno, da dolžina policijske ...prikaži več ure nima ničesar skupnega z bojem proti epidemiji, pa tudi ne s patološko paranojo naših oblastnikov pred množičnimi protesti.

  • mirror 07:53 16.april 2021.

    US ne mara lastnega ljudstva, ki ga plačuje. Spustilo ga bo na ulice, da se bo okuževalo med protesti in umiralo. Ves trud vlade z omejevanjem gibanja je zaman, ker se US odloča politično. Hvala lepa za tako US. Fuj in fej.

  • 68d16723448041e4b43ad6e19eb9e6520d304711 21:06 15.april 2021.

    To niso nobeni sodniki.... .

  • peter3 08:14 16.april 2021.

    To ni klofuta Jansi, to je klofuta nasi varnosti in zdravi pameti, predvsem pa odraz popolne spolitiziranosti ustavnega sodisca. Vsekakor obskurna, skodljiva odlocitev.

    • Avatar Leon
      Leon 13:53 16.april 2021.

      Torej kadar ni Janezu všeč je krivododje ...

  • onxxx 01:45 16.april 2021.

    Ni razloga za slavje-zadržali so izvajanje odloka ,dokler se na novo ne uredi za v bodoče-vi pa kr navalite hahahaha.

  • ginko 23:48 15.april 2021.

    Še en dokaz, da stari udbaši s svojim podmladkom upravljajo z globoko ukradeno državo. J... se jim za narod, sf.... je treba Janšo. Ne bo se izšlo. Pošten slovenski narod je izvedel preveč resnic o udbomafijskih 30 letnih poslih. Te ...prikaži več dobro plačani "organi", po pravilih nalogodajalcev največkrat samo "odlagajo". To je že 1001 primer.

  • Dusan21 21:56 15.april 2021.

    Shodi so začasno dovoljeni, a samo do srede, ne, bomo podaljšali še za 13 dni, in takoj. Stop, nezačasno dovoljenje, gremo vprašat, ali je to, to. Klukci Odvisno od Kovida,: šole se s petkom zapirajo, menze zapiramo jutri,

  • Baraba1952 22:36 15.april 2021.

    Društvo klošarjev, ustavni cepci

  • asmas1965 06:51 16.april 2021.

    zanima me če bodo ustavni sodniki nosili odgovornost za svoje nebluze.V nemčiji,franciji in ostalih normalnih državah se sodnija je vmešava v delo vlade,Sodstvo naj se ukvarja s svojim delom.ga ima več kot preveč samo delat naj se spravijo.

    • Kirka 06:57 16.april 2021.

      Ustavno sodišče je najvišji organ sodne oblasti za varstvo ustavnosti in zakonitosti ter človekovih pravic in temeljnih svoboščin. Kot samostojen in neodvisen ustavni organ je zunaj klasične delitve oblasti, saj ima v primerjavi z drugimi sodišči s sodno funkcijo posebne pristojnosti.

    • Avatar Leon
      Leon 07:47 16.april 2021.

      Kmalu bo na vrsti odsodba v imenu naroda in Janez se ne bo mogel izgovarjati na premajhen poštni nabiralnik . Lahko bo pisal svoje pravljice v nedogled .

    • asmas1965 18:47 16.april 2021.

      kirka se strinjam vendar to velja v demokraciji.Slovenija pa NI DEMOKRATIČNA DRŽAVA.Trenutno sem v berlinu (službeno) in mi je ravno včeraj (poslovni partner gospod razlagal ,kaj si mislijo nemci o nas.Bilo mi je nerodno. Na kratko mi je omenil, da, ...prikaži več ko mora gre čez slovenijo samo tranzitno.bil sem tiho nato pa mi je rekel"rešite se komunizma.Človek je živel v "DDR"sedaj pa je predsednik uprave ene večjih pohištvenih tovarn.občutil je "stasi" v vsej veličini.Kirka bodi raje tiho

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.