Slovenija
96 ogledov

Prejeli že 200 sporočil MMS

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 22:52 05.julij 2013.

    In spet se bodo izkazale vse " kvalitete" slovenskega karakterja. Tudi UDBA nam nebi mogla nič, če nebi bilo toliko špecarjev.

  • Avatar čavez
    čavez 15:30 05.julij 2013.

    Samo zta premitivce.

  • Veteran 18:13 05.julij 2013.

    DURS je nategnil 200 idiotov in debilov. Kaj ne razumete, da država oz. državljani od tega denarja ne bodo imeli nič. S tem se samo podpira lenobo javnih uslužbencev. Na koncu močno dvomim, da je dobil DURS 200 prijav, to ...prikaži več je samo psihični manever gnjile birokracije.

  • murderone 18:21 05.julij 2013.

    Poslal jim bom predračun za storitev upepelitve zaposlenih na dursu in vladi!Nič bat bo neboleče napalm dela čudeže!

  • murderone 18:35 05.julij 2013.

    Franc Bukovec ne se usajat tukaj gori ,ker vemo v kateri pederski stranki si!A si mogoče ovaduh jajoglavega?

  • mph 19:12 05.julij 2013.

    Verjetno ga ni gostinca, ki bi delal pošteno, ki ne bi imel dvojnih hladilnikov in ostalega, ... ipd ipd. In kaj od tega denarja ima družba? Ali od drugih podobnih? Nič. Ker ne letujejo in trošijo ta denar pri nas, ...prikaži več ampak v tujini. Bedarija pa je po mojem, da bodo zdaj lovili neke reveže, ki zaradi problemov s plačevanjem v tej državi in ostalega probajo kar "prišparat" na ta način, med tem, ko bodo tisti, ki so pravi problem, še naprej kradli težke milijone.

  • dajno 20:01 05.julij 2013.

    podpis!

  • PIKO5 21:06 05.julij 2013.

    Franc BukovecŽe sam priimek je dovol zgovoren!!!!!!

  • krtmen1 15:40 05.julij 2013.

    Kdo je revež? Lastnik lokala? Bejž no. Ne mislim pošiljat MMS-jev, ampak če meni zaračuna davek, naj ga potem odvede državi, ali pa gre v zapor...razen če mi proda tisto kavo brez ddv-ja!

  • Trovlak 17:40 05.julij 2013.

    Sem s.p. in v kolikor misli DURS tako ščuvati ljudi proti malim in mikro podjetjem ter ostalim, vem, da bodo dobili kontra reakcijo. Sosed, ki ima 15 zaposlenih, že več mesecev ne izdaja niti enega računa. Pa ne zato, da ...prikaži več bi obogatel, ampak iz protesta, ker zaradi prirejenih javnih naročil nikoli ne pride do občinskih poslov, saj se vedno najema ljudi iz drugega konca države. Pravi, da v kolikor ga mislijo jahat, bo odpustil vseh 15 delavcev, pa naj si jih država živi, če je bolj sposobna. In takih primerov slišim, da je veliko. Najprej naj se vsi uradniki, ki jih plačujemo državljani, naučijo reda in samodiscipline, ne pa, da kadarkoli kličeš ali prideš tam, jih 3/4 visi v kuhinji, tisti, ki pa delajo, pa niajo pojma o svojem delu. Ko bodo to pri sebi uredili do nivoja profesionalnosti, potem pa naj se znašajo nad tistimi, ki jih preživljamo. Vsaka akcija ima reakcijo. Ena mojih je ta, da bom pričel z dokazili prijavljati vse uradnike, ki koristijo usluge fušarjev. Pa da vidimo potem k

  • Kika 14:31 05.julij 2013.

    Ma dajte no, to pošiljajo in bodo pošiljajo samo škodoželjneži - zdaj bodo pa tam enega reveža v drek namakali zaradi ene kave in kozarca vode :S Inšpekcija naj svoje delo sama opravlja, ne pa da ljudi ščuva proti ljudem!

  • mph 17:51 05.julij 2013.

    Hmm... me zanima, kako pa bodo preverjali, če je morda kdo "retuširal" račun pred slikanjem za delat sitnosti komu? Osebno ne mislim nič pošiljat, po drugi strani pa je res, da bi vsi manj plačevali, če bi vsak plačal, kar ...prikaži več mora. Če pa bi s tem lahko prispeval k prijetju res pravih zločincev (Bavčar, Šrot, pa Janez-no-last-name-necessary, don Vito, ... in še kateri) pa rade volje.

  • Franc Bukovec 18:30 05.julij 2013.

    Končno!! Tak ukrep bi bilo treba sprejeti takoj, ko je tehnologija to dovoljevala. Pa ne pošiljat račune od Tuša, Mercatorja in podobno, ker vsi vemo, da takšni ne brišejo račune..je treba red počasi delat v tej državi..na vseh področjih, da ne bo pomote.

  • dajno 20:02 05.julij 2013.

    S tem podpirate lenobo tistih ki bi morali izvajati nadzor! Torej DURSa in lenih inšpektorjev, ki se hladijo v pisarnah na klimi!Povrh vsega pa, fotka ni prav noben dokaz, ker si jo lahko prej tako obdelal, da si jim ...prikaži več poslal lasten račun za pogreb!Be bci!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.