Slovenija
4186 ogledov

Golob odvisen od NSi, tako jih skuša pridobiti

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:02 09.oktober 2024.

    Itak so NSi največje pizde v parlamentu...Je kar ponižujoče da se mora Golob ozirati na to svojat..

    • Naklonsky 08:38 09.oktober 2024.

      V sili hudič muhe žre..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:43 09.oktober 2024.

      Drži..

    • munja 11:11 09.oktober 2024.

      Letos je muh in smrdljivcev dovolj, tako, da ne bodo imeli problema s prehrano.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:03 09.oktober 2024.

    Vsi skup niso vredni nč

  • PaPajapopi 08:30 09.oktober 2024.

    S hudičem v koalicijo !

  • Enzgg4 11:30 09.oktober 2024.

    Lahko imajo takšen ali drugačen sistem, mojega glasu ne bodo videli. Če bom šel a volitve, bom volil Jajota. Je pizda in pokvarjenec, bruha se mi od njega, ampak bistveno manj šari po mojem žepu od sedanje koalicije. Han že ...prikaži veče napoveduje progresivne davke na premoženje, pri čemer pa ne pove, da bo "nacionaliziral" samo eno obliko premoženja - cegle. A zdaj bom kaznovan, da sem poskusil denar zaščititi pred inflacijo in ga pretvoril v cegle? Kar mi ni odnesla inflacija, mi bo Han?? Ma ko vas jebe..

    • Enzgg4 11:33 09.oktober 2024.

      .. Ko boste obdavčili še depozite (ne obresti, te so že itak, kolikor jih sploh je), denar v štumfih, vrednostne papirje, kripto, zlato v trezorjih, umetnine in VSE oblike premoženja, potem boste lahko govorili o obdavčitvi premoženja. Dokler pa bo ...prikaži več obdavčena samo ena oblika premoženja - cegli, je to davek na cegle.

    • optimist11 11:53 09.oktober 2024.

      Pravilno, da se obdavči tudi cegle. Glej če imaš samo 4 stanovanja , jih boš tako razdelil družinskim članom. Za več je pa prav , da se obdavči.

    • Enzgg4 12:07 09.oktober 2024.

      Ok, TUDI cegle. Ampak tukaj bo šlo SAMO za cegle. Kje so pa ostale oblike premoženja? Ob že naštetih sem pozabil npr. še lastniške deleže v podjetjih in verjetno še kaj. A to pa ni premoženje?

    • Enzgg4 12:12 09.oktober 2024.

      P.S. Ali pa naj rečejo bobu bob oz. davku na premoženje davek na cegle in naj nehajo leporečiti o pravičnosti. Kajti dokler je obdavčena samo ena oblika premoženja, to pac nima veze s pravičnostjo. Da ne omenjam, da so v ...prikaži več osnovi vsi ti davki nepravični, ker so bili vsi davki že plačani takrat, ko je nastal prihodek, ki je vir tega premoženja. S tem davkom je kaznovan tisti, ki je s svojim prihidkom gospodaril, se odrekal porabi in spravljal na kup, namesto da bi vse zagonil in se postavil v vrsto

    • Enzgg4 12:14 09.oktober 2024.

      .. na CSD. OK, bomo nasli načine, kako se bomo izignili davku. Simičeva svetovalna ura je okoli 100€, če bo treba, se bom obrnil pa še na jajotovega frenda iz čuze.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.