Slovenija
3696 ogledov

Predsednica prvič pred preiskovalno komisijo: "To se mi je zdelo res nenavadno!"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stane Adamič 16:39 23.januar 2024.

    OLIGARHINJA, obogatela z certifikati, katere je ukradla nam ljudem z pomočjo DARKO Horvata, kateri je največji izpraznitelj naših bank. Kradla denar na RTV, kjer revica ni bila izvoljena in je dobila odškodnoino kar 70,0000 evrov, kradla denar od RDEČEGA KRIŽA, ...prikaži več kradla denar za obnovo hše(Ruska Dača),,, torej kje je njena moralna vrlina?????Registracijo avta(Maseratija) plačuje v tujini???? Je pa zoper janšo, tukaj pa se vidi, da je NAŠA????

    • Ender3 18:36 23.januar 2024.

      Kako dobro so nekateri obveščeni o tistih, ki se ne poklopijo ideologiji JJ..Nikoli pa ne priznavajo afer v 30 obdobju. Vedno so drugi krivi za krajo in korupcijo njih samih..

  • popokatopetl 17:03 23.januar 2024.

    "To se mi je zdelo res nenavadno!" --- Boljši izraz bi bil seveda KRIMINALNO. Bizarno je, da so nedavno celo sodniki presodili, da če ministrstvo enkrat odloči narobe, tega kasneje ne sme popravljat, pa čeprav bo potem pitna voda onesnažena. ...prikaži več Izgleda so res podplačani? :(

  • BenX 16:35 23.januar 2024.

    Aha... Samo tista "od zgoraj"? Svetovni gospodarski forum, svetovna zdravstvena organizacija,...

  • 24zurnal 17:46 23.januar 2024.

    vse vodilne z mehkim ć odvzeti slo državljanstvo in nagnati nazaj v nekdanjo Yu.

    • popokatopetl 23:34 23.januar 2024.

      Ta trasa C0 je žal menda iz časov, ko je na VoKa vedril in oblačil bojda čistokrvni Hojs.

  • Avatar Firefly
    Firefly 18:00 23.januar 2024.

    Sem kar ponosen na našo predsednico, vidim da se v vse zastopi, namesto k zdravniku bom raje kar njo vprašal po zdravju, sosedu, ki bo začel graditi hišo sem mu jo že priporočil,le pri vojski sem malce razočaran, da nima ...prikaži več nobene pristojnosti razen foto termina enkrat na leto...........

    • Ender3 18:40 23.januar 2024.

      Eni imate svojega večnega ideološkega terapevta čeprav bi on sam rabil poseben sodni in zdravstveni tretma.

  • atamama 16:54 23.januar 2024.

    Leta nazaj sem vprašal župnika če je alkohol greh.Pa mi je odgovoril, da preveč opazuje,da naj raje poslušam njegove besede. In glej ga zlomka, po tolikih letih bi rekel, pa ta je dobra, da jo je škoda za vsak dan.Pa ...prikaži več moža tudi.Ko sem bral kako je potekal eden od sestankov RK, sem preveč opazoval.Pa ko preberem, da mož ne bo breme države v predvolilni kampaniji, spet preveč povezujemo.In ko začne gospa drek mešat, to je za poslušat kar je povedala, interes bo opazen kasneje, ko bo drugega je*ala.

  • Idioti 08:43 24.januar 2024.

    V KAKŠNEM SVOJSTVU IN KAJ IMA ONA S KANALOM , DA LAHKO NASTOPA KOT PRIČA !!!! Kdo je v tej državi fuknjen ??? Zahtevam , da tudi vse ostale državljane komisija pokliče kot priče !!!!P se vtika tam kjer ji ni mesto !!!

  • Pierre 12:01 25.januar 2024.

    Spet en dokaz da Slovenci NE ZANMO UPRAVLJATI z državo, znamo vse kaj drugega samo tega NE, je nekoč ugotovil že dr. Bučar!!!

  • PiaGaziEnderjaAnal 09:05 24.januar 2024.

    Gazi!!

  • lojs 16:42 23.januar 2024.

    kakšna ignoranca, za posrat in kaj je njej sploh jasno, razen šuške štet ... in taki se imajo za precednike , ne vem koga ... ona pravi, da sploh nima veze s politiko, tudi takrat ne, ko se oglasi večni ...prikaži več murgelski prdec, ki pa itak nikoli ni imel nobene veze s politiko ... skrajni čas, da ukinemo besedo politika, ker je skrajno pretežka in nerazumljiva za butaste slovenčke

    • Ender3 18:42 23.januar 2024.

      lojs verjetno bi si želel Logarja za predsednika. Potem bi vsi plesali po Janezovih notah.

    • munja 08:15 24.januar 2024.

      lojs tukaj si malo ustrelil mimo. Nima se ona za predsednico, ampak jo je na žalost izvolil narod. Meni tudi ni simpatična, ampak kaj češ...

    • Idioti 08:48 24.januar 2024.

      Men pa je simpatična in prav je da je predsednica , samo kar je preveč je pa preveč ! Vtika se v drek , stanje v zdravstvu je pa ne zanima al ima pa od te anarhije koristi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.