Slovenija
367 ogledov

Predsednica Pirc Musar v kratkem na obisk v Ukrajino

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 14:53 16.junij 2024.

    Mislim, da glede na zaplete v varnostnih situacijah v Posavju-Brežice,Velika dolina in Dolenjskem, Šentjernej in okolica NM, bi bilo dobro, da se namesto z UA ukvarja in obišče te kraje v SLO. Saj po funkciji nima nobene moči ampak kakšna ...prikaži več izjava v stilu...na svoji zemlji smo mi gospodar...bi dala vsaj moralno podporo lokalnemu večinskemu prebivalstvu. Tudi ukrepe županov bi lahko z izjavo podprla. Ne pa da hodi in ureja stvari, ki je ne srbijo...pa bog ne daj da obljubi kašen denar, naj svojega.

  • Avatar Novak82
    Novak82 13:59 16.junij 2024.

    Musarca, kar ostani v Ukrajini. - Z -

  • Avatar Syn
    Syn 14:48 16.junij 2024.

    Samota!

  • leonardo 15:11 16.junij 2024.

    Pa nekaj bi še dodal za kar bom verjetno dobil nekaj minusov. Prav rad bi videl, da bi se v slovensko politiko vrnil Jelinčič. Kar nekaj njegovega besa sem prebral na spletu zaradi obešanja zastav in še marsikaj mi je ...prikaži več ratalo všeč pri njem.

    • Enzgg4 15:18 16.junij 2024.

      Ne nasedaj. To je vse blef. Kje je bil, ko je SLO spuščala ustaše v EU in šengen? Nikjer. Tiho je bil.

    • atamama 15:37 16.junij 2024.

      E...... pa še hudičevo prav imaš....Zmago ima velika usta in globok žep. In v politični trgovini je zelo dobro ribaril in prodajal glasove. Sem ga poslušal ko je imel govor na Primorskem, potem je pa k JJ šel na čevape. ...prikaži več. Samo da je dobil plačilo ali zastonj. Sicer pa je tako, da politika ko usklajuje interese mora imeti skupni imenovalec. In to je vedno denar....

    • leonardo 17:28 16.junij 2024.

      Ja, žal imata prav! Ampak bilo bi pa fino, če ne bi tega delal za poln žep ali ne?

  • jakec42 17:26 16.junij 2024.

    NAŠI POLITIKI SE SAMO SPREHAJAJO IN ZAPRAVLJAJO DENAR,TER SE OBNAŠAJO KOT DA JE SLOVENIJA KAKŠNA VELESILA,PA NAS NOBEDEN NE POSLUŠA!

  • Rim 15:04 16.junij 2024.

    Kar tam naj ostane. Tam vedo kaj storiti z ženami takih trgovcev s sovražnikom.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 16:45 16.junij 2024.

    Pa pr kokainarju nej ostane, sej takelih klečeplazcev ne rabmo! S sabo naj pelje še ves parlament in stranke!!

  • Pierre 16:28 16.junij 2024.

    A ni bil že Janša v Kijevu, pa vse poštimal???

  • leonardo 14:57 16.junij 2024.

    In zakaj nam je treba, nam malim Slovencem riniti med prvimi v najglobji drek. Musarca prvič in zadnjič in še to zaradi tega ker sem bil proti Janezkovemu podrepniku!

    • Enzgg4 08:44 17.junij 2024.

      Žalostno, ne, kaj imamo na izbiro. Desne revolucionarne talibane ali hlapce neoliberalnega globalističnega lobija. Zato sem na EU volitvah oddal prečrtano glasovnico. Tudi sicer sem vec volitev abstiniral, kot se jih udeležil.

    • leonardo 09:56 17.junij 2024.

      @ Enzgg4, jaz sem letos prvič bojkotiral volitve. Vsekakor ne morem voliti ljudi, ki Slovenijo brez kakršnekoli vesti porivajo v temo.

  • Ender3 14:15 16.junij 2024.

    Problem pri vsem tem je, ker nikjer ni vodje Janeza zraven. Dogajajo se premiki v politiki on pa nima pri tem nobene besede. Golob vsaj dela reklamo za slovenski šport v Ameriki podobno kot, oni oglašujejo NBA in NHL v ...prikaži več naših medijih. Itak, da od pomoči Ukrajine ne bo nobenih koristi, dokler posamezne države same tega ne bodo spoznale. Zaenkrat je svetilnik razuma samo Madžarska z Orbanom.

    • munja 17:26 16.junij 2024.

      Endrek, spet si udaril mimo!!! Golobar dela reklamo za slovenski šport?????????????? Ha,ha,ha,ha,ha!!!!!!! Ti si pa res večji bedak, kot si zrastel, se vidi, da nimaš NIČ v glavi!!!!!!!!!!!!!

  • Grof 14:14 16.junij 2024.

    Golob,od kar sem bil majhen, sem vedno sanjal da bom, cepec naklada, od kar je bil majhen, … sam trdim, da je še vedno majhen, da je takrat sral v kahlo, sedaj ko je 1cm bolj plitek, pa po državljanih, ...prikaži več seronja, za vedno seronja

    • Ender3 14:21 16.junij 2024.

      Grof si gledal Golobov intervju za Fox news. Poleg njegove pojavnosti je človek navdušen nad njegovo angleščino. Ne predstavljam si Janeza v njegovi vlogi. Če ne omenja politike v njegovi grosupeljšlini izjave nimajo nobene teže in pomena .

    • Enzgg4 15:26 16.junij 2024.

      Ender, res ima nastop in njegova angleščina je zelo dobra, pa vendar je to veliko premalo, da bi bil lahko zadovoljen z njm kot pv. Res je popravil nekatere stvari iz časa jajotove diktature, kar je ok, ni pa mi ...prikaži več všeč navijanje davkov. Kar se tega tiče, je bil jajo boljši za moj žep. Če jajo ne bi bil taka budala, ki cel cajt zganja kulturni boj in permanentno revolucijo, bi imel moj glas, tako pa.... Pozicija: srce na levi, tošelj na desni.

    • munja 18:44 16.junij 2024.

      Od zdaj naprej bo golobar vse obljube govoril v angleščini, je obljubil...izpolnil jih pa itak ne bo. Vse bo tako kot dosedaj. Pika, amen. Kaj ti pomaga angleščina, če je vse v razsulu.

  • Željko 14:08 16.junij 2024.

    Upam da jo sreča Ruska granata!

  • LukaMB 19:24 16.junij 2024.

    Tudi ona bo kot vse ostale ovce in koze (v tem primeru debela koza) v isti sod govorila 'orožje Ukrajini, Ukrajina je steber obrambe EU in naših vrednosti' in še enkrat dokazala, da so današnje vrednosti EU fašizem in nacizem ...prikaži več ter hlapčevanje ZDA in VB.

  • Naklonsky 20:27 16.junij 2024.

    Rešuje Golobu rit… kateri od njiju je večji blefer in bolj sluzast?

  • jezero 17:39 17.junij 2024.

    Bila je v Švici, a glej ga, zlomka, kar polovica ČLOVEŠTVA je proti ZDA in Zelenskemu. Uradno. ( Kitajska, Indija, Rusija, Brazilija, Indonezija.....)

  • Kmodri_ 17:53 16.junij 2024.

    Lepa gesta podpore proti osvajalni vojni Putlerja!

    • munja 19:04 16.junij 2024.

      Lepa gesta, ki nima nobene koristi niti smisla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.