Svet
15 ogledov

Pred sodiščem se je zažgal moški

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • golob.bob 16:49 15.maj 2012.

    ce bi vsaj malo pomislil, za kaj se on bori bi ti bilo jasno, res da ni prav za nedolzne ljudi.. sam glede na islam kako potihem izpodriva vse se mi zdi dosti bolj kruto kot pa ta pokol.. se ...prikaži več mal pa bomo vsi mogl na kolena 5x dnevno.. toliko o tem.. trenerkarji prevladujejo svet pa četudi nobenega ne ubijejo, kaksen rezim je pa znotraj familije v arabskem svetu pa vsakega srat prime.. cist tko

  • Sam Pejmo 17:25 15.maj 2012.

    še en kavelj za goloba.boba! ki, češ, razume dejanja Breivika... bolnik

  • Sam Pejmo 18:45 15.maj 2012.

    dobr, sej to, da si paranoičen in prestrašen je vsem jasno. že iz tvojih komentarjev o trenirkah se bere, da si čist napsihiran. mal se sprost pa bo. no, mogoče je pri tebi že malo pozno...

  • Lavdan 13:37 15.maj 2012.

    Za vse tudi demokracija ni dobra. Na mesarski kavelj skozi rebra bi bila komaj primerna kazen za zločin, ki ga je storil.

  • golob.bob 17:34 15.maj 2012.

    ce ozko usmerjeno gledas na ta problem iz Utoye potem ok, mi lahko rečes bolnik ker izpade kot da zagovarjam njegova dejanja.. zagovarjam pa to čemur se on bori proti in to je nenormalnem širjenju islama po vsem svetu, sej ...prikaži več pa ze po Ljubljani na ulicah ne slisis vec slovenskega jezika, to me se niti nebi tok motilo ampak ko to prinese sabo agresivne nevzgojene primitivne trenerkarje.. nevem no, mal me pa skrbi za normaln narod oz človesko raso :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.