Slovenija
28658 ogledov

Pozor, resna opozorila glede zadrževanja pri slovenskem morju

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 15:04 17.junij 2024.

    V tem primeru lahko napišem samo zelo bogokleten komentrar. Dve leti nazaj, sem v Strunjanu na plaži slučajno poslušal nekaj predavanj vroče profesorice dijakom o pomembnosti teh obalnih strmin, kot prirodne edinstvenosti skupaj z raznimi habitati drobnih živali, ki živijo ...prikaži večjo na kamniti obali pod njimi. Na mojo provokacijo, da bi kot Štajerc klife izravnal na 30 stopinjsko strmino in ob morju naredil Kopakabano, pa sem izpadel butl in ker sem imel ob sebi piksne pirov, tudi pijanček.

  • sandi76 20:03 17.junij 2024.

    Kje je zdaj tista ideja o umetnem polotoku ? Klif se porazira in zgradi umetni otok, več prednosti !

  • dare326 18:18 17.junij 2024.

    Jaz bi klife pošlifal in material nasul na obalo. Možnosti je več, tudi umetni polotoki ali otok pred klifi, to kar so hoteli Zemljarič in mafija narediti pred Izolo.

  • Grof 15:22 17.junij 2024.

    Profesorica te ni razumela, kertudi drugaçe ničesar ne razume, pa še spodnje hlače, če jih je sploh imela, so bile vlažne, ob pogledu nate, bizgecl

  • Grof 20:22 17.junij 2024.

    Vlado Dimovski bo vse uredil, tudi viseče mostove med Fijeso in Črnim kalom, vse bo na zajlah mot v ZLSD

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.