Šport /sport/kosarka
96445 ogledov

Potrjeno, ta ekskluzivni avtomobil pripada Dončiću

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 06:34 27.avgust 2024.

    Ne bit fouš,se je pa nagaral zato kar ima,eni pri nas imajo.pa nič ne delajo

    • Soljatar 10:59 27.avgust 2024.

      igrajčkanje z žogo je za moje pojme popolnoma isto kot nedelo....nobene realne koristi in napredka...

  • miha3 06:10 27.avgust 2024.

    Sem vesel, da si ga lahko privošči. Tudi jaz bi ga imel, ako bi lahko. 😁😏

    • darefoks 09:15 27.avgust 2024.

      jaz pa ne ni avto vse v zivljenu

    • miha3 06:10 29.avgust 2024.

      Nihče ni rekel, darefoks, da je avto vse v življenju. AMPAK če si ga lahko privoščiš, pomeni, da imaš toliko denarja, da je takšen avto ovrednoten toliko kot sicer pri manj premožnih clio. Dvomim, da boš razumel, bom pa še ...prikaži več enkrat izjavil: Tudi jaz bi ga imel, ako bi lahko. 😁

  • dare326 22:39 26.avgust 2024.

    Sami negativci. Kar zasluži, vrne skozi nakupe prestižnih stvari, večino investira. Od tega živijo tisoči, otroci se lahko šolajo, niso lačni in hodijo na počitnice. Marsikomu je navdih, marsikdo bi bil rad kot on. Plačajo vsi, ki hodijo na tekme ...prikaži več in gledajo reklame. Tako se svet vrti. Fovš so tisti z levimi rokami, ki nič niso dosegli in nič ne znajo. Mislite pozitivno, garajte. Tudi jaz bom ......... (vstavi poljubno željo).

    • darefoks 09:14 27.avgust 2024.

      z tem bogaSTVOM NI SRECE

    • munja 15:55 27.avgust 2024.

      Ker veliko donira v dobrodelne namene, je to tudi sreča.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:06 27.avgust 2024.

    Zakaj noben medij ni objavil Dragiceve izjave" rodjen sam u Sloveniji ali sam Srbin" ??? Vi pa ga slavite kot slovensko pol božanstvo ?????

    • LukaMB 10:40 27.avgust 2024.

      On je odrastel tukaj in hodil v šolo in bil velik dejavnik za zmago slovenske reprezentance za zlato na eurobasketu in zavrnil igrqti za Srbijo, tako kot Dončić, da bi ti sral nekaj proti njemu lolek en v luknjo se ...prikaži več zapri ljubosumni slovenceljn.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:16 27.avgust 2024.

      To je sam izjavil , zato sem navajal v narekovajih. Torej sam trdi da je Srb.

    • LukaMB 20:14 28.avgust 2024.

      Anon ja seveda je Srb, pripadnik srbskega naroda, ampak rojen in igral za Slovenijo, ker je bil od malega del Slovenije in tukaj ima prijatelje. On je Slovenec in ima srpsko poreklo, kaj te moti, ker so uspešni Srbi v ...prikaži več reprezentanci Slovenije? Ko dobijo medaljo te pa ne moti. Spelji se nekam ljubosumnež.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:26 29.avgust 2024.

      Poanta je v tem da on izjavi da je Srb. Ti pa obracas besede. Spelji se ti

    • LukaMB 00:59 30.avgust 2024.

      Srbi so ti krivi ker babe ne najdeš in si nesposoben puritanski slovenceljn, v akcijo pejt torej spelji se ven kaj ne pa samo krivico na Srbe dajat če si impotenten.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:58 30.avgust 2024.

      Luka a si ti čist pri sebi?

  • T_rex 21:02 26.avgust 2024.

    ajga pa nej ga ma & tud drobiz je to zanjga pa tud itak pr vec k 2m+ visine ne more vozt prow vsh k`bjh'rd spljoh ta mejh`nh k ostanejo za ns povprecne\ostale 🤑

  • Pierre 20:39 26.avgust 2024.

    Ma jaz mam Dragiča pa Dončiča že kar dokaj poln k.....ufer.

    • munja 15:56 27.avgust 2024.

      Potem pa pojdi na sprehod, zakaj pa visiš na netu??

  • Toma 07:46 27.avgust 2024.

    Meni je najlepše izgledal tak cigovuz, ko je krasil vlečno vozilo na Baragovi ;-)

  • Soljatar 23:28 26.avgust 2024.

    morš bit res biser inteligence, da se greš s tem vozit po LJ 50km/h.....k uni zabiti arabci, ki si pozlačene ferarije iz Dubaja pripeljejo v London, kjer je povprečna hitrorst vožnje 20km/h, da se jim vsi smejijo...

  • Soljatar 18:41 26.avgust 2024.

    tko je to, če imaš več dnarja k pameti...

    • jakec1575 18:54 26.avgust 2024.

      kolekcijam redkih vozil raste cens z leti

    • Orto 18:58 26.avgust 2024.

      Soljatar pri tebi je ravno obratna situacija 🤭😂

    • rd2dmk2 20:25 26.avgust 2024.

      tudi mr. bean ima lepo kolekcijo redkih štirikolesnikov- redkih zato ker so večinoma razbiti.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 22:50 26.avgust 2024.

      Soljatar kakšen neumesten komentar. Fant je bogat, denar si služi sam, zakaj si ne bi kupil vse kar mu ta denar omogoča? Ti greš za svoj denar in za hobi vsak dan na dva deci, on si pa prestižen avto ...prikaži več kupi. Zakaj ne, denar je njegov!

    • Soljatar 23:21 26.avgust 2024.

      ja sej mu nobeden ne brani, da si nabavi tak avto, ampak je vseno velka bedarija se s takim avtom vozit po mestu 50 na uro, kaj ti bo to...to je samo za razkazovanje bogatstva nič drugega...arabska in balkanska mentaliteta ...prikaži več pač, mogoče še kakšni rusi zraven spadajo...ko imajo taki denar se naravnost smešijo pred celim svetom...

    • munja 09:18 27.avgust 2024.

      Soljatar, naj se vozi 20 km/uro. Če je bedarija, je to njegova bedarija, če je razkazovanje je njegovo razkazovanje, kaj ti gre tako vse v nos. ZASLUŽIL SI GA JE SAM!! Koliko je v Sloveniji ljudi, ki se vozijo v ...prikaži več v dragih avtomobilih, pa si jih niso zaslužili, ker nič ne delajo?? To te pa nič ne moti??????????

    • Toma 10:15 27.avgust 2024.

      Pa gre lahko samo 20 na uro? Moja minimalna je 15! Na motorju pa manj kot 20 ne kaže - problem na območju umirjenega prometa!

    • Soljatar 10:56 27.avgust 2024.

      dej zjokite se, jokice ene užaljene...te preplačani športniki so itak prvi na spisku, ki bi jim blo treba vse pobrat kar imajo, ker to ni nič od nič, nobeno delo, prazna stvar, popolnoma nobene koristi za človeštvo...če pride do kakšne ...prikaži več revolucije, se bodo mogli skrivat...

    • Orto 11:51 27.avgust 2024.

      Soljatar, ti jokaš v vsej svoji zavisti. Praviš, da to ni nobeno delo in da bi bilo potrebno športnikom vse pobrat. Me zanima, če bi ti zdržal 1 %, naporov oz. dela ki ga vrhunski športniki opravijo. Kdo si ti, ...prikaži več da bi športnikom pobral prigaran denar, sam pa verjetno nisi z delom kaj dosti ustvaril, saj bi drugače cenil težko pridobljene stvari. Sprijazni se s tem, da eni znajo in zmorejo, ti pač ne znaš in ne zmoreš dovolj, da bi jim pariral.

    • Orto 11:51 27.avgust 2024.

      Da je šport prazna stvar praviš, potem mi razloži, kako naše vrhunske športnike poznajo po celem svetu in s tem tudi Slovenijo, tebe pa ne poznajo oz. nočejo poznati niti v tvojem bloku. Res si velik v svoji majhnosti !

    • Soljatar 12:39 27.avgust 2024.

      kaj ima to veze kdo koga pozna? še vedno je to prazna in brezkoristna stvar, kamor se zmeče neverjetne vsote denarja, ki bi ga lahko porabili za mnogo bolj koristne zadeve... to je vsakemu, ki malo razmišlja jasno...ukvarjanje s športom ...prikaži več za denar bi bilo enostavno potrebno ukinit....za začetek...

    • Orto 13:39 27.avgust 2024.

      Že stari in bolj pametni ljudje od nas so govorili "Zdrav duh v zdravem telesu". , torej šport ima zelo koristno vlogo v naših življenjih (zdravje, pridobivanje delovnih navad in vztrajnosti, vzpodbujanje zdrave tekmovalnosti, povezovanje s podobno mislečimi .... ). ...prikaži več Vrhunski športniki s svojim vplivom (in tudi denarjem) so izredni promotorji takšnega načina življenja in vzor ter motiv mladim generacijam.

    • Orto 13:39 27.avgust 2024.

      Na drugi strani pa imaš influenserje, starlete...,ki so prav tako polni denarja, ki pa te očitno ne motijo, njihov vpliv na mlade pa je v vseh primerih poguben

    • munja 16:00 27.avgust 2024.

      soljatar, pejd sadit solato in drugo zelenjavo, da boš nehal pisat butaste komentarje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.