Slovenija
116 ogledov

Posnetki s seje vlade na spletu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Velia ProPro 11:14 09.december 2011.

    samo mi lahko zahtevamo predčasne volitve (zaradi leve vlade) in nato izvolimo ponovno levico..za bruhat!

  • 1111 11:29 09.december 2011.

    ...kdo mi??????

  • TAMČI 14:17 09.december 2011.

    Pa kakšne volitve..kdo bo vse to plačal..ljudje nimajo zaposlitev, nimajo prihodkov naš dragi Janša bi pa volitve...naj jih sam plača iz kakšnega svojega računa v tujini ...čisto premirni smo mi slovenčki, vse požremo z čimer nas naplahtajo..do kdaj še? Pa ...prikaži več koga se bojimo? Nekih zjokanih politikov? Žalostno res.

  • xy 14:20 09.december 2011.

    res za bruhat, tko kot sprašuje 1111 se tudi jaz sprašujem kdo mi????? mogoče ponarejevalci na facebooku in paravomo ki pridno dela nadure, plačuje jih pa Jajo z denarjem od vojnih dobičkov

  • xy 14:21 09.december 2011.

    BRAVO!!!!! Se podpišem pod tem

  • Avatar roksa
    roksa 14:53 09.december 2011.

    Slovenci,teslo!!!!A si ti bosanc!?!

  • rob 16:47 09.december 2011.

    ENAKOST PRED ZAKONOM? NI KORUPCIJE?ko gre za kazniva dejanja uradnih oseb delavcev Centrov za socilano delo se ne zgodi nič. Kadar pridejo na svetlo "umazane" stvari elite, takrat pa je potrebno z vsemimi pravnimi sredstvi in prednostno naskočiti tistega, ...prikaži več ki je v interesu javnosti ro razkril! TO JE DEMOKRACIJA v Sloveniji! Smo zreli za banana republiko v Butalah in ne za evropsko članico!

  • mirko 16:20 09.december 2011.

    Kdo pa predstavlja v sloveniji največji del leveice? To so ljudje, ki so zasedali v bivšem sistemu politične in druge visoke funkcije, torej komunisti. Potem so še pa tukaj ostali, ki so od teh nahujskani, zmanipulirani, ter prestrašeni pred desnico. ...prikaži več Največ jih je v Lj., predvsem ljudje južnega porekla. Premeteni Murgeljski stari lisac je točno vedel, da je nujno potrebno lansirat na volitve nekoga ki je južnega porekla. Kresalka je aktivno sodelovala z v Kučanovi režiji. Njen spot na TV : "Premislite koga boste volili, da vas potem ne bodo izbrisali" G. Kresalka, sedaj boste sokrivec, da bo izbrisan cel slovenski narod. Levica z bivšimi komunisti so postali grobarji slovenskega naroda.

  • opaz 16:53 09.december 2011.

    Bajuk je bil resnično gospod na mestu. Ostali so pa itak ena fdvjevsko-kumrovška neizobražena falanga. Vsi in levi in desni. Temu, ki ga zdaj iščejo je pa treba dat nagrado ne ga pa lovit. Hvala mu, da smo državljani lahko ...prikaži več videli kako upravljajo z našo deželo. Raja pa jih še kar voli.Sick.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.