Magazin /magazin/vip
28077 ogledov

Posnetki Celine Dion po njenem nastopu vas bodo ganili do solz

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:57 29.julij 2024.

    Jaz sem začel jokat že ko sem prebral naslov, ha, ha, ha...

  • leonardo 09:28 29.julij 2024.

    Vsekakor ji privoščim, da ne bo pomote. Ampak, če je bila že v takšnem stanju, da so ji pokala rebra in da sploh ni mogla nikamor.... od kje ji takšna moč? Mislim, da le ni tako bolna kot je v ...prikaži več intervjujih dala vedeti, da je bila to le reklama. ? Pretiravanje? No ja, kakorkoli že, želim ji, da bi še dolgo prepevala.

    • Nevica 17:34 29.julij 2024.

      Preberi si kaj o njeni bolezni, da ne boš pisal traparij. Ona ves čas dobesedno gara zato, da ohranja vsaj nekaj vitalnosti, ima celo ekipo strokovnjakov, ki ji pomagajo pri mehčanju mišic. Srce je mišica, pljuča premikajo mišice - za ...prikaži več petje je dih pomemben....Gre za nevrološko bolezen.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:25 29.julij 2024.

      Mater, kot naša Nina Osenar! Obe vstali od mrtvih in prišli v javnost bolj bleščeči kot pred boleznijo.

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 16:55 29.julij 2024.

    Diva velikega formata...

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:50 29.julij 2024.

    ZAkaj že?

  • optimist11 18:42 29.julij 2024.

    skromna pevka , ki je pobrala 2 mio za eno pesem. Upam , da jih je podarila v dobrodelne namene. Glede na njeno bolezen in bogastvo nisem pričakoval takega odiranja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.