Šport /sport/kolesarstvo
38485 ogledov

Poročila: panika v UAE Team Emirates, kaj to pomeni za nadaljevanje?

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 20:34 16.julij 2024.

    Ne date miru...Zakaj odstopati od komaj zaznanih simptomov prehlada ?! Narod je blesav do amena zaradi psihoze, ki so jo ustvarili načrtno...

    • popokatopetl 23:36 16.julij 2024.

      Dirkat na ful z gripico mogoče vseeno ni vedno dobra ideja.

    • timja 01:05 17.julij 2024.

      lucky pazi da te MS koronoljubec ne sliši....

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:09 17.julij 2024.

      timja, je že v nizkem štartu in ima pripravljeno vsaj ducat linkov, ki so samo njemu mirodajni!!!

    • timja 17:14 17.julij 2024.

      pantani nikoli nisem rinil nobenega linka v moje poste....mislim, da si me zamenjal s kom ali s čim.....to od koder imam jaz info in moja izobrazba pa naj ostane skrivnost...zate pa dober nasvet ne smeši se preveč

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 17:41 17.julij 2024.

      Poglej dobro in boš videl, da je za tvojim imenom vejica, torej je Pantani z linki mislil na MS...Sicer pa se zmenita :)

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:47 17.julij 2024.

      Se opravičujem,mogoče bi res moral takoj za tvojim nikom napisati, da je MS že v nizkem štartu!!!

    • timja 23:42 17.julij 2024.

      se tudi jaz vama opravičujem, ker smo na istem splavu....

  • Avatar MS
    MS 10:24 17.julij 2024.

    2) A glej ga zlomka: 8. januar 2021 ob 9.48 Abu Dabi. Pogačarjevi Emirati je kot prva športna ekipa na svetu cepljena proti koronavirusu Prostovoljno je cepljenih 59 članov ekipe.Samo cepljenje je bilo za kolesarje in osebje prostovoljno, zanj pa ...prikaži veča a se je odločilo 27 kolesarjev, tudi zmagovalec francoske pentlje Tadej Pogačar.

    • Avatar MS
      MS 10:25 17.julij 2024.

      3) Zanimivost: celotna ekipa s Pogačarjem na čelu kljub idiotskim napovedim antivaxerjev je ne samo živa in zdrava, temveč v vrhunski formi in rastura na Touru dw France! A antivaxerski kretni še kar gonijo svojo lajno!

    • Avatar MS
      MS 10:29 17.julij 2024.

      4) In ti kreteni se ne strinjajo niti sami s seboj! Najprej so cepljenim napovedovali skorajšnjo smrt, sedaj pa pravijo da je okužba nedolžen prehlad in ni razlog ze prenehanje dirkanja! Kdo bi razumel te umne maloposestnike!

  • Avatar MS
    MS 10:24 17.julij 2024.

    1) Antivaxerski kreteni so tistim ki so se cepili že leta 2021 napovedali skorajšnjo smrt! Sam sem bil med njimi pa živ in zdrav veselo tlačim tole zemljo!

  • h4ck3r 10:41 17.julij 2024.

    No pa se jih še najde nekaj...komentatorjem predlagam takojšnjo prezaposlitev v zdravstvo, ker tam kronično primanjkuje kadra...vsi bodo veseli tako sposobnih kavč zdravnikov. Predvsem ker ne bo potrebnega predhodnega daljšega izobraževanja, samo prelistati nekaj na novo ustvarjenih spletnih strani, ki ...prikaži več prikazujejo "resnično stanje" in razkrivajo "resnico". Nekaj FB objav, pa je to to...pripravništvo opravljeno.

  • Nelaži 20:32 16.julij 2024.

    kovid pravljice za lahko noč naivci se veselo nadaljujejo, PCR test ne odkriva ničesar je izjavil iznajditelj tega testa. To je bil verjetno razlog, da so ga ubili. Ostalo je še na milijone doz cepiv proti kovidu, ki jih je ...prikaži več treba porabit. Itak oktobra prihaja drugi val s še "strašnejšim" virusom.

  • onyxx 08:04 17.julij 2024.

    Nehajo naj se že smešit s tem prehladom....vrhunski športnik, ki iz sebe dela totalnega bebca in spet okrog hodi z masko, je zame less than zero

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.