Slovenija
17405 ogledov

Ponedeljek bo drugačen tudi za RTV Slovenija

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:06 17.maj 2020.

    spremembe, vendar ne zaradi politike ampak zaradi programa. 20 let nobenega filma, nobene lastne produkcije razen nekaj pogovornih oddaj, kjer ima človek občutek, da so ponovitve, ker so gostje vedno eni in isti... škoda, dejansko negledljivo. v kolikor ukinejo prispevek, ...prikaži več pa je konec blizu,

  • ciril73 19:38 17.maj 2020.

    RTV se ni skregal samo z janšo ampak z vsaj polovico naroda. Zato se mu ne piše dobro. In skrajni čas je da mi nekdo ukine ta davek. Gre naravnost za zajedalstvo. Imam tablico in moram plačevati naročnino, ker bi ...prikaži več lahko gledal RTV. Čudno da me ne obtožijo še za posilstvo. Pripomoček za to imam.

  • Avatar Syn
    Syn 17:57 17.maj 2020.

    Je pa že res skrajni čas, da pride do nekih sprememb v RTV-ju. To, kar se zadnje čase grejo na nacionalni TV je prava grozljivka in sramota.

    • bogdan76 19:09 17.maj 2020.

      Zakaj je na levici taka histerija saj vsak vidi da je to trobilo levega pola plačujemo jo pa vsi.Pogoj je pošteno poročanje in objektivno do vseh.Čakam tarčo da se soočijo kolesarijn in delavci natekočem traku.Erika naj im objasni zakaj im ...prikaži več polovico plače poberejo davščine.

  • wolf.ata 22:07 17.maj 2020.

    nekaj so dobili iz Madžarske za oglase podjetij itd.,vendar kak milijon ali 2.v parih letih, Rtv pa 12,75x12=153€x600.000 zavezancev za plačilo=91,800.000 € na leto+gos.lokali itd. ??, (dal sem samo 600 tisoč zavezancev),pa na leto pride toliko,pa X 30 let=2miljardi in ...prikaži večn 754 miljonov €,glava ne boli,če je ta številka prava,ni čudno, da kolesarijo in protestirajo,za svoje žepe verjetno,zmanjkuje zastonj €...

    • Avatar Leon
      Leon 07:49 18.maj 2020.

      wolf...tudi mene moti kakšna oddaja na nacionalni RTV ,kakšen novinar ki vleče po politični liniji ampak še vedno je skupek vseh oddaj želja večine državljanov ali pa preklopijo na drug kanal . Glede plačila sem zato ,da ga ukinejo vendar ...prikaži več ne na račun kratenja demokracije .

    • wolf.ata 09:55 18.maj 2020.

      glej,mislim,da bi lahko naredili,če plačuješ in plačaš tistemu,ki ti bolj ugaja ali naprimer, jaz plačujem 50€ kabelskemu operaterju + še Rtv prispevek,kaj,slo že pri operaterju plačaš,pop TV ima sklop programov in jih ne moreš enega izvzet ali dodat, že tu ...prikaži več je čisti lapsus,možnost vsem,da si izberejo točno določene programe in to potem plačaš...

    • Avatar Leon
      Leon 10:18 18.maj 2020.

      wolf....ampak nacionalne RTV so povsod v EU plačljive ,saj naj bi zagotavljale neodvisni medij . Naj bi zagotovile ......Lp,

    • wolf.ata 10:49 18.maj 2020.

      Leon,ne več,mislim da ne: Španija,Nizozemska,Estonija, Madžarska, za te vem,da ne plačujejo,je jih pa še par s tem,da v Grčiji na 11 miljonov prebivalcev jih dela cca.600,pri nas na 2miljona pa 2000-2500 celo v nekem času,to je problem in da so ...prikaži več večinoma to privrženci leve opcije in da se od naročnin potem denar steka v Mladino,Delo itd. in v žepe"levih"kapitalistov

    • wolf.ata 13:08 18.maj 2020.

      čudim se minusu,če je vse res, še več držav nima več obvezno plačevanje javne Rtv in tudi število zaposlenih na njih je veliko manjše,kot pri nas...

  • Avatar Minovak
    Minovak 09:32 18.maj 2020.

    Če še vedno kateri ne opazi popolno pripadnost RTV, levim, potem ima težave z vidom in še bolj s pametjo. Oni so največji krivci za lansiranje lažnivih novic, povsem levo komentiranje in aroganco, pri tem pa pozabljajo, da jih plačujemo ...prikaži več mi vsi. Tudi zato imamo vso pravico, da je delovanje RTV neopredeljeno, ker je last vseh, drugače naj se financirajo, kakor vedo in znajo, ter ne bodo več prisilna tv.

  • arabo001 07:28 18.maj 2020.

    Ha,ha,ha,ha,... prej, ko so bili tam sami "njihovi" je pa bilo v redu. Torej "oni" so civilna družba, ostali pa ne. Zanimiva razlaga in dojemanje realnosti demokracije, enakosti, enakopravnosti in celo ustavnih določil "levakarskih" prvržencev.

  • jernej1 09:45 19.maj 2020.

    ENAKOPRAVNOST:''Iz opozicijskih LMŠ, SD in Levice je bilo slišati kritike, da si je koalicija razdelila članstvo v programskem svetu, čeprav bi tam morali sedeti predstavniki vseh poslušalcev in gledalcev.'' KO SO NJIHOVI JE OK, KO SO DRUGI JE TO FAŠIZEM, KRAJA DRŽAVE,...

  • Avatar Leon
    Leon 19:41 17.maj 2020.

    Dobimo se v petek na shodu za demokracijo .

    • maresem 21:10 17.maj 2020.

      A spet boste imeli komunajzarji shod? Res ste produktivni. Nekoč bo še nekaj od vas.

    • Avatar olor
      olor 22:59 17.maj 2020.

      maresem , a misliš če ti po levi ni poratalo, da ti bo po desni? runkl3

    • puelasedulaest 01:16 18.maj 2020.

      Spet bomo gledali parado ponosa na biciklih.

    • maresem 07:22 18.maj 2020.

      olor, kreten na 10

    • kapibara 13:08 18.maj 2020.

      @ leone.. - Sposojeno: Pesem kolesarjev: Cin cin cin kje bom zdej dobil za bencin... cin cin cin od fotra avto kmal bo hin... cin cin cin na zavodu nobenga brezdela ne dobim... cin cin cin zmanjkal mi bo tud ...prikaži več za vazelin... cin cin cin ... Adi Smolar že dolgo poje: https://www.youtube.com/wat... 😇😂😇😤👏

  • Avatar right
    right 21:05 17.maj 2020.

    a ta rdeča greznica še ni šla v stečaj?

  • tudbognasvečnereši 20:30 17.maj 2020.

    Žurnalko, razloži zakaj se, ko dam plus za ukinitev RTV, dvigne tudi minus. Že tukaj se vidi vsa leva pokvarjenost-

  • gregor51 19:38 17.maj 2020.

    YYYEEEESSSSS

  • Omleta 22:20 17.maj 2020.

    Ja ti fašisti SdSa bomo delali sranje.

  • bodočipartizan 18:29 17.maj 2020.

    Če jim uspe še to, potem naj RTV kar preimenujejo v Orban radio television, da bo vsaj razvidno pri čem smo!

  • Avatar Leon
    Leon 07:10 18.maj 2020.

    Peticija zoper plačilo RTVS prispevka ni enako kot so želje SDS po nadzorovanju nacionalne RTV . Gre za trojanskega konja SDS.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.