Avto /avto/avto-nasveti
18185 ogledov

Poletna nevarnost za avto, ki jo morate čim prej odstraniti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleš Jordan 13:21 20.avgust 2024.

    Preverjeno...WD40, naspricaš, pocakaš nekaj minut on z mehko krpo obrišeš brez pritiskanja, s krožnimi gibi.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 20.avgust 2024.

    V toplem vremenu par kapljic olja kapneš od zgoraj da zateče pod smolo,obrišeš z mehko krpo,in to je to,brez nakladanja

  • Dejan Vehovec 14:38 20.avgust 2024.

    boljše kot jedilno olje je svinjska mast , ker se dlje drži smole in ne odteče z nje tk kt olje, učinkuje pa enako

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:01 20.avgust 2024.

    Komu je do avta,ga bo pokril,komu ni pa se mu fučka.Preprosto ga odpelješ v pralnico in greš na drink dokler čakaš in to je to.Skrbite raje za ljudi ,pleh ke samo pleh in kakorkoli skozi kaj crkne.

    • vzev 10:25 20.avgust 2024.

      Srbim za ljudi, ki jih imam rad. To pa ne pomeni, da ne bom poskrbel tudi za svoj avto. 1. Dal sem kar nekaj denarja za njega, tako, da da bom vsekakor poskrbel za njega. 2. Avto ni samo kos ...prikaži več pleha, temveč predstavlja tudi užitek 3. Ukvarjanje z avtom je pač hobi. Eni radi cele dneve zapravljajo po trgovinah, jaz se pač rajši kam zapeljem in uživam v vožnji.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:42 20.avgust 2024.

      Uživaj kdo ti brani,saj sem napisal tudi v tem smislu,ti ga boš pač pokril,me pa prav zanima ,jaz recimo se čisto nič ne sekiram pa vozim avto star 23 let ,ki je kot nov in ne potrebujem butastih nasvetov.Ti privoščim ...prikaži več vse naj naj in obilo užitka,se ti zgodijo v življenju stvari ,da ti je avto zadnja skrb.Pa srečno vožnjo ti želim.

  • sandi76 10:12 20.avgust 2024.

    Bencin.

  • vzev 10:23 20.avgust 2024.

    Kakšna bedarija. Kupi se namensko sredstvo za avto, ki služi odstranjevanju smole. Ne pa neke domače čarovnije.

    • Dusan Radikovic 15:00 20.avgust 2024.

      Namensko sredstvo cca 20€, jedilno olje 2 €. Pa ti zdaj gruntaj kaj je prav in kaj ne.

    • vzev 18:15 20.avgust 2024.

      Namensko sredstvo, da potem nimaš cel masen avto. Drugače pa to sredstvo dobiš za manj kot 10€.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.