Slovenija
1795 ogledov

Uradne številke: Vidi se luč na koncu predora

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:55 14.februar 2022.

    Najprej je potrebno prodati vse testerje in maske ! https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/kdo-sluzi-milijone-s-hitrimi-testi-903090

  • Gandi123 10:10 14.februar 2022.

    Kje so pa Počivalškovi respiratorji? So še vedno zapakirani v kleteh oziroma skladiščih bolnic?

    • smoljo 10:30 14.februar 2022.

      Testirajo se,kolk praha lah prečistijo

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:09 14.februar 2022.

    " Vidi se luč na koncu tunela".....Naš vlak se glede tega že dolgo vozi po viaduktu na lep sončen dan, tunel si zamišljate le hlapci, ki stremite po miloščini z Janezove mize..

    • smoljo 10:26 14.februar 2022.

      Po mojih izkušnjah,so vsi tuneli osvetljeni,tk da jim ta luč na koncu ne pije vode ,čisto zavajanje...jj kompanj so pa tk sami slepci

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:36 14.februar 2022.

      Luč Janez prižiga in ugaša kakor se mu k. dvigne..

    • smoljo 11:31 14.februar 2022.

      Da se mu dvigne,so samo domneve ....ha ha on je luli buli

  • Patricia_Flores 12:42 14.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • bobubob 10:11 14.februar 2022.

    Ni nujno, da se svetloba v tunelu pojavi le na izhodu... sodeč po nepristransko zbranih in pošteno prikazanih podatkih, ki počasi a vendarle curljajo iz bolj 'precepljenih' držav, ta luč lahko pomeni tudi nasproti vozeč vlak. Ta vlada (z opozicijo ...prikaži večo vred!!) je menila, da ji predsedovanje EU obenem dovoljuje tudi posiljevanje znanosti - a v enotirnem predoru se pač dva vlaka ne moreta srečati, pa naj si to še tako želi katerikoli levodesni EU hlapec & njegov medicinski podrepnik.

  • Lumpi 10:19 14.februar 2022.

    Podpiram stroko, a sedaj postaja še meni preveč. Mislim, da je čas, da se odpravijo vsi ukrepi, zlasti PCT. Ostanejo naj le še maske v zaprtih prostorih in razdalja. Oboje bi bilo smiselno zahtevati vsako zimo. Ne le zaradi kovida, ...prikaži več temveč tudi zaradi gripe in ostalega. Popljuvana zelenjava v trgovinah ali hrana v hotelskih samopostrežbah, res ne vzbujata teka. Tudi v kuhinjah, pri natakarjih in pri pultih s hrano, bi morala maska postati standard.

    • smoljo 10:28 14.februar 2022.

      Ne se hecat ,a prej v 100 leti pa se je vse lah brez tega..????? A pol jo maš doma za mizo tudi in na skertu itd ....norosti pač ni kraja .Za gripo se ve kateri ukrepi so bili vedno ...prikaži več ,ko je bila na obisku ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.