Slovenija
6888 ogledov

Po izbruhu vojne povečano zanimanje po teh izdelkih

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Corrie_Stickler 12:06 05.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • rd2dmk2 09:14 05.marec 2022.

    agregatorji ???!!!! aaaaa... eeeeee... in kaj naj bi to bilo ???? saj razumem da ceneje.si so cvetke, ampak žurnal24 so pa rožice...

    • Naklonsky 09:09 06.marec 2022.

      Lahko pride do razpada elektro sistema, el. energ. se uvaža tudi iz Ukrajine. Agregat, cenovno ugoden, omogoča delovanje centralne kurjave črpalk, hladilnika... uporabna zadeva.

    • rd2dmk2 09:26 06.marec 2022.

      naklonsky agregat že, agregatorji pa komi verjetno. sicer pa. povejte vi meni stručkoti v elektriki, kako boste odklopili in prevezal vaše TČ, pa centralne kurjave da bodo delale na agregat in hkrati da ne boste oddajali v omrežje ? a ...prikaži več a boste zraven skrinje imel dizel agregat ? malo poglejte po ponudbah en FV panel pa par kWh zalogovnik pa boste ne sam ko boste brez štroma, vedno si boste lahko zmanševal porabo. in kdo bo poslušal tisto ropotanje celo noč ?

    • Naklonsky 12:29 06.marec 2022.

      Odklopiš glavne varovalke in agregat v eno izmed vtičnic, pa je. Nekateri imajo (imate) z logiko resne težave.

    • rd2dmk2 22:02 06.marec 2022.

      naklonsky glavne varovalke sme obdelovat samo pooblaščen elektrikar, kar pa ni zastonj.. logika mi pravi da je v hiši običajno 3 fazna napeljava.. a veš kam in kje gre kera žica. in ponavadi vsaj kolikor poznam navade elektrikarjev in projektantov, ...prikaži več so vtičnice zvezane na svoje varovalke, večji porabniki, pa so priključeni direktno na električno omarico in svoje varovalke. torej kot sem že dejal če imaš hladilnik na fazi R in zamrzovalnik na fazi T in bojler na S no da vidim tvojo logiko ?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:44 04.marec 2022.

    V slučaju konca sveta je najpomembnejše, da imaš napolnjen mobilni telefon...ovce..

  • rd2dmk2 09:17 05.marec 2022.

    no ja , saj ste že pozabili kako je bilo ob prelomu tisočletja, na Mežakljo so se vozili čolni...včeri se podraži štromkurilc, olje in drva , pa nihče ne kupi spalke , kaj šele puloverja, e dons pa k mu ...prikaži več grozi atomska bomba po pa s spalko letu v šumo..in kaj bo tam delal ? a je kdo kupi wc papir, a si boste rit brisal z suhim listjem ?

  • kapibara1 17:27 04.marec 2022.

    Panika-- kaj če ti vse to, ko pa ničesar ne bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.