Slovenija
17425 ogledov

Bo Golobova vlada res odpravila to dolgoletno krivico?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:16 02.september 2023.

    Nič novega...20% volivcev je ekstremno butastih, pa tega ne vedo...

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:15 02.september 2023.

      Ja in to SDS ovih

    • ferdopis59 10:25 03.september 2023.

      Vidva, kaj ima s tem politika????? Vprašajta Žito, LJ Mlekarne, CE Mlekarne in ostale pridelovalce hrane in prehrabenih izdelkov, kaj je narobe, da ljudje zbolevajo za to boleznijo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:12 02.september 2023.

    Pol naroda je psihično bolanega,in to po zaslugi vlade,da ne govorimo o vladi

  • lojs 09:57 02.september 2023.

    poslušajte predsednico dz, ki pravi da je smeh pol zdravja ... no, druga polovica se bo pa že nekako našla ... aja, pa kakšno jabolko na dan svetujejo, čeprav bo letina letos bolj slaba

    • Naklonsky 11:49 03.september 2023.

      Da, njej so celo razprave o poplavi smešne. Ženska ni diht.

    • lojs 13:08 03.september 2023.

      smešno ji je, ker ji ga nekdo ni znal vtaknit ... verjetno mu je ven padel, ker njene luknje niso več diht, maš prav

  • mph2 10:25 02.september 2023.

    Glede na to, da sem tudi sam na brezglutenski prehrani.... hrana in packarije na policah, ki vsebujejo gluten so v vseh pogledih nezdrave, na vrhu z žiti. Prava hrana, meso, jajca, ribe, sir, .... NIMAJO glutena niti ga nihče ne ...prikaži več dodaja. Prav tako nimajo zelenjava in sadje glutena, riž, koruza,... če že kdo misli, da ne more brez. Naj se raje ljudje naučijo jest hrano, ki že naravno ne vsebuje glutena in bo dosti bolje za njih. Zato je zame to samo neumnost in potuha slabemu prehranjevanju.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 07:38 02.september 2023.

    Vlada dela in si ne polni le žepov, kot prejšnja.

    • ferdopis59 10:22 03.september 2023.

      Kaj majo vlade s tem?? Celiakija je veliko let nazaj pred prejšjo vlado, a se še ni našel noben komentator na Zurnal24.si, ki bi to komntirel. Hčerka ima celiakijo že cca 15let, pa še zmeraj živi normalno. Tu ni problem ...prikaži več politika, ampak prehrambena industrije, ki želi dobiček. Poglej si postopek predelave mleka v mleko.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 13:23 03.september 2023.

      Če ne razumeš besedila članka, ki sem ga komentiral, je brez pomena, da pišeš, kaj misliš.

  • Soljatar 12:25 02.september 2023.

    tudi člani trenutne vlade, vključno z predsednikom in njegovo priležnico so bolani v glavi, pa vprašanje če se tega sploh zavedajo...

    • tamara8 13:37 02.september 2023.

      Odgovoril si namesto mene!!!

    • Naklonsky 11:56 03.september 2023.

      Nekdo, ki je butast in misli da je pameten, naredi več škode kot deset bedakov skupaj. Živ dokaz je delovanje trenutne slovenske vlade. Trenutno je to hujši problem kot celiakija.

  • miho 12:31 02.september 2023.

    Govora je o odraslih, vprašalo se je pa pediatre, zdravnikov za odrasle pa ne???

  • AnzeSmolej 06:51 03.september 2023.

    Preobčutljivost na HRANO ne obstaja, obstaja pa preobčutljivost na STRUPE, kar je 98% t.i. "hrane" dandanes

  • borut08 12:28 02.september 2023.

    In zakaj potem niso do danes tega uredili?Zopet ta hinavščina politike.Politika med drugimi institucijami zlorablja tudi zdravstvo z namenom,da bi me tako utišali ustrahovali izsiljevali itd..ker sem glasen in kritičen do politike ustrahovanja ter njej podrejenim.institucijam in zlorabo teh.Med drugimi ...prikaži več so mi v UKC.LJ po ukazu politike načrtno z neustrezno terapijo in predvsem obravnavo saj so namerno zavlačevali z biopsijo transplantirane ledvice več kot 2 leti in posledično odpovedFBBorutZabret

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.