Magazin /magazin/vip
185 ogledov

Po Ano Marijo Mitić prišel rešilec

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 20:53 17.september 2015.

    AnaMarija je carica pa naj reče kdor koli kar koli že hoče. Tile Nicki so od nekih anonimnežev, jaz pa z svojim imenom in priimkom povem da je Mitičeva izvrstna igralka, humoristka in glasbenica. Tisto Rutarjevo reklamo je pa ...prikaži večpa naredila več kot odlično. Pač mi je jasno da gre kolegom na živce, saj sem prepričan da ste to vi. Ja pač konkurenca vam je.In to huda !!!!

  • Avatar skeptik
    skeptik 08:06 17.september 2015.

    Lepo napisano. Takšni "prispevki" so bolj namenjeni samopromociji kot osveščanju o posledicah pikov os in ostalih žuželk. Ker se že predolgo ni nič pisalo o komedijantki, si je pač morala na hitro izmisliti eno srceparajočo zgodbo. Mene je to poletje ...prikaži več pičilo kar nekaj žuželk, pa nikje nisem zasledil članka o tem. Aja, jaz ne prodajam prežvečenih šal in omar v Rutarju :(((

  • leonardo 08:00 17.september 2015.

    Ne razumite me napak. Vsak človek je vreden samega sebe , ampak, ko zgledam to "simpatično" osebo na reklami za RUTAR in pika, nemudoma pretaknem spored. Ni je za gledat. Ja, lahko je komedijantka, samo reklame jaz ne gledam kot ...prikaži več komedije. Sicer pa ji želim vse lepo v življenju, saj je to ena sama borba.

  • Avatar care
    care 11:04 17.september 2015.

    In kaj zdaj če jo je osa piknila? V gobec bi jo mogla vsekat !!!

  • se_eden 12:46 17.september 2015.

    v članku ni nikjer omenjen epp, ki ga omenjata komentatorja...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:09 18.september 2015.

    Ona je taprava baba. Zakon je :)

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:19 18.september 2015.

    Ah Boris, Boris.... Tisti, ki te poznamo..... Saj nima smisla ;)

  • Martin Jakopec 22:59 18.september 2015.

    Je pa res,da je njena površina kože nadpovprečna in jo ose in sorodniki težko spregledajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.