Trajnostno
2777 ogledov

Osnutek zakona: vse nove stavbe bodo brezemisijske

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 11:44 12.oktober 2024.

    Na kratko, zakon o učinkoviti rabi energije je lahko s podnaslovom kako neka majhna skupina ljudi, ki nima stika z realnim svetom zagreni in podraži življenje večine ljudi in s tem bogati tisti 1% ljudi ki imajo v lasti sredstva ...prikaži več in ideje, ki jih sami ignorirajo. Budale smo mi, ki to podpiramo.

    • atamama 11:49 12.oktober 2024.

      Ravno gledam malo arhive, plin koliko manj onesnažuje okolje, pa ni aktualen. Zakaj? Morda se je spremenila količina emisij? Morda so bili izračuni narobe? NE. Glave politikov so dobile ustrezno količino gnojne emisije ki se ji reče rusofobija. In s ...prikaži več tem se vsa matematika spremeni. Pa smo mislili, da je 1+1=2, pa ne v zeleni energiji ali pa okoljski politiki. Tu znese 1+1=1 in ostalo za nevladnike in lobije, kar s strani dodano znese 5.

  • bobubob 12:49 12.oktober 2024.

    Glede na triplusodgovorno jedrno miselnost lahko torej kaj kmalu pričakujemo poenotenje gradbene zakonodaje v smeri, da bo tudi vsaka pasja uta morala izpolnjevati in s papirji dokazovati isto kot jedrska elektrarna. Da bo pravično, ker si vsi tako prizadevajo za ...prikaži več pravičnost. Lahko pa dokažejo, da sem v zmoti glede njihove miselnosti in v ustavo vnesejo pravico do ogrevanja z drvmi iz lastnega gozda. In do brezplačnega pitja deževnice, zbrane z lastne strehe?

  • Avatar rajko55
    rajko55 13:12 12.oktober 2024.

    Ko slišim / vidim besede, ali besedne zveze kot so; Trajnostno, Zeleni prehod, Brezogljično.... me sili na kozlanje... Podnebne spremembe so bile, so še vedno in vedno bodo naravni pojav, na katerega imamo minimalni vpliv.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.