Avto /avto/dosje-avto
8588 ogledov

Stopili smo v ozadje morda najboljšega infotainmenta ta hip

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:25 16.junij 2024.

    Najprej naj se potrudijo , da bodo renaultove škatle delovale kolikor toliko normalno, potem pa naj se ukvarjajo z infotainmentom. Očitno gredo obratno pot, radi bi v dobro voljo spravili voznike, preden jim gajba crkne !

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:51 16.junij 2024.

      Renault moraš kupit bencinarja,pa je vse ok

    • sandi76 18:47 16.junij 2024.

      Nick_ sem imel bencinarja, kanta !

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:49 16.junij 2024.

      Jaz jih imel nešteto,vsi delali kot urica,drgač pa vsak avto je kak škart pa če je še ne vem kakšna znamka,vedno je kakšna izjema

    • Avatar R_D
      R_D 23:45 16.junij 2024.

      Renalt ne bi smel obstajat, Francozi pa ne bi smeli izdelovati avtov.

  • rd2dmk2 06:51 17.junij 2024.

    edin stavek ki velja ga si zapomnit je NAROČNINAbla bla bla. e se boste peljal po cesti na važen pa bo avto obstal, ker ste pozabil plačat članarino. in članrino zakaj ? za ene traparije , čemu naj plačam naročnino ...prikaži več za telefon, če jo že plačam operaterju ? sam zato da bo moj telefon delal v avtu prostoročno. in kakšne posodobitve neki. a bodo jermen zamenjal na daljavo ? nehite jim nasedat s tem bedarijam, ki so total nekoristne.

  • 4krogci 07:55 17.junij 2024.

    Najbolsi infozabavni sistem pri znamki oz. koncernu, kinima 90% svojih modelov na analognih cagrjih…. Jap res najbolsi sistem na svetu hahahahaa

  • Jernej65 11:26 16.junij 2024.

    Velika napaka, da je ukinil dizel.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 20:24 16.junij 2024.

    Dokler ne bo med vožnjo vseh funkcij modernih infotainment sistemov možno upravljati izključno le glasovno, ne bodo te moderne tablice v avtomobilih nič manj vplivale na zbranost voznika kot vpliva uporaba mobilnega telefona brez prostoročne funkcije!

  • darefoks 09:42 16.junij 2024.

    ce je na elektriko si ga zatakne v svojo rit

  • Toma 12:20 16.junij 2024.

    Rino!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.