Magazin /magazin/vip
12831 ogledov

Oglasilo se je dekle, s katerim je znani Slovenec prevaral partnerko

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:54 14.oktober 2024.

    Sem ta članek odprl le zato, da lahko napišem naslednje. Na podobne članke, ki že v naslovu vsebujejo, znani Slovenec, znana Slovenka, niti pod razno ne nameravam klikati!

    • manja53 12:43 14.oktober 2024.

      Pa klikaš na vse mogoče članke, kdo je zdaj tu c...c?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:08 14.oktober 2024.

      Daj preberi je še enkrat dobro preberi kaj sem napisal!

    • SlavkoKrizman 14:17 14.oktober 2024.

      Si pa kliknil, komentiral in mogoče celo na kakšno reklamico pogledal...namen dosežen.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 14:34 14.oktober 2024.

      SlavkoKrizman zavedam se, da je namen portala dosežen, ampak jasno sem napisal zakaj sem na članek sploh kliknil! Nisem pa ga in ga tudi ne mislim brati, ker sem repliciral izključno zaradi tovrstnih naslovov... Reklame pa zaradi blokiranja itak ne ...prikaži veče vidim! Je pa dejstvo, da sem zaradi repliciranja, če tudi le preko profila uporabnika, na članek kliknil že tretjič, ampak to je tudi zadnjič!

    • SlavkoKrizman 19:22 14.oktober 2024.

      Žal, dokler se bo članke odpiralo in na njih tudi komentiralo...bodo taki članki tudi obstajali.

  • Nevica 11:55 14.oktober 2024.

    Znani Slovenec? Se norčujete iz ljudi? Tole je še za najbolj rumene novice premalo....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:15 14.oktober 2024.

    Se bodo že zmenili.

  • Pierre 12:11 14.oktober 2024.

    Nuša se jeba nič???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.